با لاپاراسکوپی مشکلم حل شده؟

خانم حکیمی من دوماه پیش لاپاروسکوپی کوتر ودریل تخمدان داشتم که تخمدانهام چپ وراست هرکدوم ازپانزده نقطه یکی کوترویکی دریل شد.پلیکیستیک شدیدبودم وتنبلی تخمدان داشتم بلافاصله بعدازاولین پریودبعدازلاپارا آی یوای شدم که نگرفت منفی شدالان پریودم روزسوممه درضمن چسبندگی هم داشتم بخاطرسزارین قبلی که رفع شدبا لاپارا

حالاسوالم اینه که بالاپاراسکوپی به نظرتون مشکلم حل شده وتوخونه خودم اقدام داشته باشم انشالله نتیجه میگیرم

چون همسرمیگه دیگه نمیخادبری دکتر

دوبارقبل لاپارا ای یوای شدم که نگرفت بعدش لاپارا شدم

خودم هم واقعاخسته شدم

اخه خیلیاروخوندم که بعدازلاپاراطبیعی باردارشدن

عزیزم من نمیدونم، پزشک تون باید تشخیص بدن که مشکل حل شده یا نه

انشالا که به صورت طبیعی باردار بشید فقط استرس نداشته باشید تا به زودی نتیجه بگیرید

میخاستم درمورد تخمدان پلیکیستیک واین عملی که روی من انجام شده بدونم

که ایاموثرهست

پلی کیستیک درمان نداره عزیزم و فقط با دارو کنترل میشه
برای باردار شدن باید دارو مصرف کنید

حتما تاثیر داره عزیزم وگرنه پزشک درخواست نمی کرد براتون

داروجواب ندادکه مجبوربه عمل شدم

درهرصورت ممنون ازپاسخ شما

1 Likes

جراحی لاپاراسکوپی نوعی از جراحی است که طی آن، یک لوله ی نازک و چراغ دار درون یک برش در شکم یا لگن زنان قرار داده می شود تا بتوان اندام های شکمی را مشاهده کرد. لاپاراسکوپی برای یافتن مشکلاتی همچون کیست، چسبندگی، عفونت و فیبروئیدها (توده ها)ی رحمی، جراحی چاقی و … مورد استفاده قرار می گیرد. قسمتی از بافت آن ناحیه به عنوان نمونه برای بیوپسی (بافت برداری) به وسیله ی لوله یا لاپاراسکوپ برداشته می شود.

1 Likes

برای درمان پلی کیستیک انجام نمیشه عزیزم این عمل برای تشخیص مشکل هست

خواهش می کنم عزیزم

کیستهاروکوترکردن البته نه همشو انگارترکوندن تخمدان روفعال کردن

دکترگفت بارکیستهاروکم میکنیم

1 Likes

پزشک ماهری این کاروبرام انجام دادن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.