با شوهرم دعوام شد

سلام دیشب با شوهرم خونه مادرشوهرم مهمونی دعوت بودیم این عموی شوهرمم اومده بود یه دختر دارن یعنی ازش متنفرم چون روز قبل صیغمون چند سال پیش زنگ زده بود به شوهرم با هزار گریه که بیا منو بگیر خنگ شوهرمم قبول کرد…بعد خانواده اش باهاش دعوا کردن که اونا یک موی منو به صدتا دختر مثل اون که باهمه دوست میشه نمیدن…
خلاصه دیشب اومدن خونه مادرشوهرم طبقه بالای خونمونه منو شوهرم خیلی باهم خوب بودیم پیش اونا شوخی میکردیم میخندیدیم یهو دختره اومده بهم گفت وسیله ی قلیونتون آماده است؟؟محمد قلیون آماده کنه؟: منم گفتم نه
من بخاطر سلامتی بچم دروغ گفتم هرچه قدر شوهرم بهم گفت بذار به اونم گفتم نه…حتی دامادشونم بهم گفت منم گفت من نمیدونم به محمد بگید…
ولی باز خداییش به شوهرم گفتم برو بکش قبول نکرد منم اومدم خونمون اونم اومد گفتم بکش گفت نه تو راضی نیستی سرم داد زد صداشو واسم بلند کرد در برام کوبید منم دیگه آدم حسابش نکردم بهش گفتم بروگمشو ظاهرا کیفت با دخترعموتو بیشتر ترجیح میدی تا سلامتی بچم …بهش گفتم بچمونو دوست داری گفت نه گفتم منو چی ناراحتم کرد تا صبح گریه کردم
حالا یه راه حل دلداری چیزی

ساعت11:30 من منتظرم این مهمونا برن دیگه به بچه تو شکم داشتنم نگاه نمیکنم یه آشی براش بپزم… به خانواده اش هم گفتم

متأسفم برا این موضوع ولی خوب تو هم زیاد به روش نیار قضیه دیشبو چون باعث بحثای الکی میشه آقایونم که از بحث خوششون نمیاد شاید بفهمه دیشب چی گفته تو عصبانیت خودش بیاد معذرت خواهی عزیزم زیاد تو فکرش نباش

2 Likes

من با همه چیش تا الآن کنار اومدم بیاد صاف تو روم بگه حیف بچه ای که تو مادرشی با بیکاریش همه چیزش تا الآن حتی با پول جیبش واسم یه جواب نخریده …هرچقدر کوتاه اومدم دیگه بسه هی ریختم تو خودم خودمو مریض کردم بسه

سلام عزیزم خودتو ناراحت نکن ادم از رو عصبانیت خیلی چیزا میگه ولی زیادیم بهش رو نده یکم خودتو ناراحت جلوه بده تا بفهمه ناراحت شدی خودش از دلت در میاره

1 Likes

دکتر بهش گفته یه حمله عصبی بهم وارد بشه مغز درجا میره کوما. کو که بفهمه

مگه مشکلی دارین

1 Likes

آره امسال متوجه این مشکل شدم هرچی دکتر پرسید از سردرد همه اون مشکل رو داشتم گفت خطریه

عزیزم اینقد به خودت فشار نیار هر اتفاقی افتاد زیاد بهش فک نکن جوش نزن برا خودت ضرر داره کسه دیگه ای تنبیه نمیشه آقایان جوشی آن ی چی میگن بعد فراموش میکنن سعی کن فراموشی رو یاد بگیری حداقل بخاطر اون نی نی زندگیتو سفت بچسپ سیاست به خرج بده زود ناراحت نشو رها نکن برا خودت باش برا خودت شادی کن والا

1 Likes

رفته خونه مامان ناهار میخوره نمیذاره من ناهار بخورم کثافت دختره بهش پیام داده پشت سرم صفحه گذاشته مادرشینا خیلی ازش ناراحتن

بچه ها شکمم درد میکنه مثل سنگ شده چیکار کنم؟؟

ایشالله دستش بشکنه که منو زد

کی زدت؟

1 Likes

شوهرم اونی که بهش عهد بستم که هیچ وقت ولش نکنم ولی اون ولم کرد :sob:

عزیزم اینقد جدیه

1 Likes

خودتو کنترل کن عزیزم خودتو با ی هنری چیزی سرگرم کن

1 Likes

الان چطوری

1 Likes

بد حالم خوب نیست شکمم سنگینی کرده درد میکنه

برو دکتر حامله ای اینقد به خودت فشار نیار

1 Likes

بذار این نحسا برن میرم دکتر… میکشم شوهرمو بلایی سر بچه بیاد… تا ابد ازش متنفرم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.