با خوردن قرص امکان بارداری وجود داره؟؟؟

بچه ها من ماه سومم ک دارم قرصرسیپترون کامپاند میخورم تقریبا نزدیک ۱۵ سیکلمه و نمیدونم فولی دارم یا نه پری روزاقدام کردم شبش قرص خوردم امکان داره بشم خودم تنبلی دارم همسرمم ضعیفه ؟؟؟چقد طول نیکشه نمیشه طودتز فهمید باردارم یانه؟؟الان دارم قرص جلوگیری میخورم ممکنه بار دار بشم این قرصا ضرر دارن یا نه چکار کنم من خ میترسم

2 Likes

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟

1 Likes

فقط تو ماه اولی ک قرص میخوری امکان بارداری هی، اگر همه رو سروقت خورده باشی از ماه دوم ب بعد امکان بارداری خیلی خیلی ضعیفه
هر روشی مزایا و معایب خودش رو داره، اگه قرص رو دکتر داده باید حتما مصرف کنی اما اگر فقط برای جلوگیری استفاده میکنی روش های دیگه هم خوبن
البته من خودم ال دی میخورم برا جلوگیری، عوارض:تو اضافه وزن،لک پوستی، موی زاید
مزایا:رویش موی سر، جلوگیری مطمین، منظم بودن پریود،جلوگیری از سرطان های زنان
من خودم حقیقتش دچار هیچ کدوم از معایبش نشدم خداروشکر

این قرص کامپاند برا چیه؟ خب چرا سونو نمیری برا فولیکولات؟
عزیز حتمااا همسرتو تقویت کن مولتی ویتامین و فولیک اسید برا همسرت بگیر،تنبلی چاره داره نهایت لتروزل و کلومیفن میدن،همسرت که قوی باشه خیلی زودتر جواب میگیری

چرا تو اقدام حالا قرص جلوگیری میخوری؟ دکترت گفته؟

همسرم مشکل داره خودم تنبلی گرفتم دکتر داده ماه پیش سونو رفتم فولی خوبی نداشتم دکترم عوض کردم بهم لتروزول ۲۵۰ داد این ماه

منم این ماه لتروزول خوردم سوم موعدمه ولی امیدی ندارم

چن وقته اقدامی عزیزم

من اقدام نکردم ولی ایدفعه جلوگیری نداشتم چون امیدی نداشتم فعلا تحت درمانیم هم خودم هم همسرم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.