با خواهرشوهرم دعوام شد

تقصیر خودته که بهش پی ام دادی که چه سبکی میخوای بگیری
با نامزدت میرفتی انتخاب میکردی اونام روز عروسی یا جشن تو تنت میدیدن
از این به بعدم باهاش دوری و دوستی کن
یه سلام خداحافظ والسلام

2 Likes

اگر نامزدت پشتته این حرفها خواهر ومادرش حالیش نمیشه

2 Likes

نامزدی و وضعت اینه به مادرشوهرت فوش میدی؟ :flushed:
آقا کات کنین خودتونو راحت کنین

2 Likes

رو خودت کار کن

2 Likes

خداوکیلی قبل ازعروسی کامل طرف مقابلوبشناسین که بعدآ خدای نکرده پشیمون نشین:pensive::pensive::pensive:

1 Likes

نمیدونم مامانمم کلی بهم حرف زد گفت تقصیر خودته نامزدمم گفت باهات لج میکنه چون ازش بهتری:pensive::pensive:ولی باور کن من مثل خواهر نداشتم میخاستم باشم باهاشون

3 Likes

دیگه از این کارا نکن

نمیخوادبلاکش کنی اینم خوب نیست جنگ را بدتر میکنه

2 Likes

اتفاقا بلاکش کردم بره بمیره دیگه‌ام نمیخام هیچ وقت باهاش گرم بگیرم بدم ازش میاد شعور نداره همش با تیکه،کنایه حرف میزنه اخه چقد تحملش کنم چیزی نگم

2 Likes

من بجات بودم لباسایی میخریدم که تو تالار فقط ببینه رونمایی نمیکردم نظری از کسی نمیگرفتم همیشع سعی میکنم جدیدترین ها رو از فروشنده بپرسم و رنگهایی که مورد پسندمنن رو امتحان کنم یا با همسرم برم …همسرت اگا دیدی توپش پره هیچی نگو بگو تو دعوای من با بقیه دخالت نکن ما زنها خودمون خوب میشم درست میکنیم از خانواده همسر هر چقدر بد بگی شوهرت ضدت میشه …مثل خانواده تو انتظاری نداری ازشون بد بگن خانواده اونم عزیزه

2 Likes

قبول دارم اشتباه از خودم بود ولی من بخاطر ذوقی که داشتم بهش گفتم فقط خاستم اونم توی خوشحالیم سهیم کنم نمیدونستم تا این حد بی شعوره

1 Likes

تجربه برات شده ایرادی نداره …از این بعد هیچی راجب خودت به اونا نگو خرید بیرون رفتنت حتی با همسرت تفریح رفتنت بزار فقط بشنوه

1 Likes

بذار جاتو سفت کنی بعد

2 Likes

یعنی چطوری؟منظورت نمیفهمم میشه واضح تر بگی،،اخه من بلاکش کردم الان برم دربیارمش از بلاکی زشته کمی بزار بمون بلاک

2 Likes

کلا میگم بذارجات سفت بشه

یعنی ازدواج کنی تموم بشه خیالت راحت بشه بعد دیگه ولشون کن

2 Likes

کلی تحملشون واقعا کردم بخاطر همون بعد عروسی

2 Likes

خیلی زوده بخوای از الان باهاشون جنگ کنی
اگه باهات خوب نیستن نادیده بگیرشون ولی دهن به دهنشون نشو
به نظر من الان هم کمی زیاده روی کردی
یه باشه ممنون سرد جوابشو میدادی که متوجه ناراحتیت میشد کافی بود

3 Likes

عزیزم لباس رو شما باید بپسندی ، جشن شماست ، شما باید خوشت بیاد ، باهاش راحت باشی و اینکه بهترین شب رو برای خودت رقم بزنی ، نفر دوم همسرته که میخواد کنارت قرار بگیره.
اینو همیشه الویت بذار.
سلایق مختلفه ، همینجا ببین بچه ها عکس میذارن یکی میگه قشنگه اما شاید یکی دیگه ب دلش نشینه.
یه نصیحت خواهرنه اینکه به خانواده همسر احترام بذار ، مهربونی کن اما هرگز صمیمی نشو ، سیاست داشته باش

2 Likes

اه من بازم خراب کردم،ولی دست خودم نبود وقتی توهین بهم کردم عصابم خورد شد تازه داشت باز مینوشت اون منم بلاک کردم تا بدتر نشه

2 Likes

و این که هیچ وقت درمورد خریدات و تصمیمات تا جایی که ممکنه ازشون نظر نخواه اینجوری یادشون بده
خوب عزیزم خودت ازش نظر خواستی اونم نظرشو گفته
شما سر حرف رو باز نمیکردی که به خودش اجازه نظر دادن نمیداد

2 Likes

میدونم منم کارم درس نبود اما اونم یکم شعور نداشت که درس حرف بزنه میگفت برو چیزای قشنگترم گیرت میاد نه بگه چیزای قدیمی پره تو بازار بخدا این اشغال همه‌ی لباس،کاراش از من ایده میگیره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.