با خانواده زندگی کردن و مشکلاتش

راضی نمیشه که نمیشه کاش خودم میتونستم بگرد دنبال خونه
اخه منه زن کجا اینور اونور بگردم تو املاکیا وقتی شوهرم تااین حد بیخیاله

1 Likes

چی بگم ابجی من میشناسمش همه چیو به مسخره میگیره تا بیام دو کلوم حرف حساب بهش جدی بگم میخنده بهم
خودم از اول سادگی کردم که الان اینه وضعم

2 Likes

دقیقا عزیزم…جدی صحبتات رو بکن.اگه دیدی فایده نداشت نهایت مجبوری به یکی بگی که ازش حساب میبره پدرت یا پدرش

2 Likes

بازم امشب همه تلاشمو میکنم برام دعا کنین واس حرفم یکم ارزش قائل باشه

3 Likes

ایشالله میشه غصه نخور تلاشتو بکن:blue_heart:

1 Likes

من موندم شما که انقدر خجالتی هستی چطور تونستی ازدواج کنی و بله بگی ؟!! اعتماد به نفس داشته باشه صاف وایسا تو چشاش نگاه کن صدات نلرزه محکم باش بگو وقتی پای غیرت تعصب باشه منطقی هم حرف میزنم من تحمل نگاه فامیل هم ندارم تا کی باید مث داماد سر خونه اینجا زندگی کنیم . تازه خرجمون هم با خونه بابام یکیه پس اینجا وظیفه مردی به نام شوهر چیه.بیا یه مدت بریم خونه پدرت زندگی کنیم. 6 ماه اینجا 6 ماه اون طرف. حالا اگه حرف من منطقی نیست کی گفته دختر شوهر بدی بزاری ور دلت که هیچ خرج داماد هم بدی این منطقیه ؟!!! اگه بحثم خانواده ست باید دو طرفه باشه .

3 Likes

چقدر شبیه منی …همه چیزو تو خودت می‌ریزی …منو تو زود پیر میشیم:cry:

1 Likes

حتما گلم دعا میکنم

:pensive:اره واقعا

1 Likes

چطوری بگم ابجی امشب سه بار گفتم جدی جدی عصبی شد میخاستم گوشیشو بردارم سرم داد زد

چی بگم اخه حتی میگه تا وقتی خودشون بیرونمون نکردن همینجا میمونیم من هزینه اجاره رو ندارم به اینا میگن خسیس ابجی خسیس دلم داره میترکه اخر میمیرم از دستش

1 Likes

به حق چیزای نشنیده:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes: خدا نجاتت بده واقعا یه راهی جلوی پات قرار بده

الهی آمین دعام کنین خیلی

1 Likes

یاخود خدا
من جای مادرت بودم شوهرتو پرت میکردم از خونه بیرون بره خونه مادرش بخوره وبخوابه
والا ملاحضه هم حدی داره

2 Likes

بزار داد بزنه از داد اون نترس اون باید بترسه که خانواده ت متوجه رفتار بد اون با تو بشن اون باید حفظ ظاهر کنه بدون اینجا خونه پدری تو هستش نه اون . حالا جرات داره داد بزنه . نداره خرج بده دندش نرم بگو تو برو هر وقت داشتی بیا دست زنت بگیر ببر من جام اینجاس اما تو نع . برو واسه خودت فکر یه جایی بکن . قاطع باش وگرنع تا آخر عمرت باید جلوش سر خم کنی.

1 Likes

:ok_hand:
من دوسال هرچی گفته گفتم چشم از دوست و رفیق و هرچی هست گذشتم فقط بخاطر شوهرم
امشب واقعا کم اوردم حس میکنم یه بار اضافیم تو زندگیش که نه میتونه پسم بزنم نه پیش
شاید دوستم نداره یجورایی میخاد بهم بفهمونه که نمیخادم

اتفاقا میخوادت مطمئن باش چون هیچ کی به جز تو حاضر نیست با این شرایط زندگی کنه. قانون کشور و کل جهان اینه که مرد مسئول خانواده ست و باید سقف بالا سر خرج خورد و خوراک و… پرداخت کنه حتی اگه همسر دائم هم نباشه. فقط همسر شما سکوت خانواده شما و لطف بی پایانشون دیده جا خوش کرده میخواد تا آخرین لحظه استفاده کنه. این سکوت بشکنید با پدرت صحبت کن عزیزم . در ضمن بهتره تا زمانی که تکلیف خونه رو مشخص نکردی بهتره بچه دار نشی . اینطور پیش بره هزینه نوه هم میفته پای پدرت . در حق خودت و خانواده ت و اون بچه ظلم نکن کمی صبور باش شما سنی نداری دخترم. ان شاالله که بچه دار هم میشی تو خونه خودت یه زندگی آروم و پر از عشق خواهی داشت .

مرسی یکم اروم شدم باحرفات
شاید خاست خداست که فکر کنم و بخودم بیام محتاج دعاتونم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.