با توجه به این اطلاعات آیا باردارم؟

سلام دوستان من روز ١٢ پری سونو انجام دادم دکثرم با توجه به ضخامت اندومتر حالت های بدنم گفت تخمک گذاری انجام شده و باید نزدیکی داشته باشم دقیقا ٢٧أم تیر روز ١٨ پری بود که لکه های قهوه ای دیدم و تا امروزهم لکه های قهوه ای رنگ هستن روز اولی که لکه بینی داشتم تست گذاشتم منفی بود بنظرتون الان من باردارم یا پریود شدم؟؟؟؟‌البته ناگفته نماند که زیر شکمم ی گرفتگی و درد خفیف حس میکنم ایا میتونه بخاطر لانه گزینی جنین باشه؟ میشه بهم زود جواب بدین؟‌کی دوباره تست بزارم ١٠ تیر پری اومد تا ١٠ مرداد صبر کنم بنظرتون؟‌اگه الان برم بتا بدم مشخص میشه؟؟؟

منم 4 مرداد پری میشم
حالمم خوب نیس.الانم حالت تهوع دارم
میگن زوده واسه آزمایش

من دقیقا روز ١٢ ک سونو داشتم خیلی خیلی حالم بد بود همش حالت تهوع داشتمو فشارم پایین بود حتی با آب هم عوق میزدم واسم دعا کنید ان شاءالله که شماهم باردار باشید

ان شالله بارداری عزیزم
امروز تازه ۲۱ پریود هستید یکم زوده برای تست

خدا از زبونتون بشنوه دوست خوبم ان شاءالله هرکی در انتظار فرزنده به زودی دلش شاد بشه

1 Likes

سلام عزیزم
باید تا موعدتون صبر کنید اگر پریود نشدید آزمایش بدید. یک هفته بعد از تاخیر قاعدگی می تونید از بی بی چک استفاده کنید

ممنون نیلوفرجان

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم :rose:

راستی اگه من الان پیاده روی برم ضرری نداره؟‌چون یبار سقط هم داشتم

عزیزم بهتره با اجازه پزشک تون این کارو انجام بدید.

راه دیگه ای نیست واسه فهمیدن بارداری؟پری من معمولا هر ماه بین ٦تا ٨ روز متغیره با این حساب من تا ١٠ مرداد باید صبر کنم یا قبل از دهم میتونم بفهمم؟

می تونید 16 روز بعد از نزدیکی تون آزمایش بدید

ممنون شرمنده زیاد سوال پرسیدم

خواهش میکنم عزیزم
این چه حرفیه ما اینجاییم تا به سوالات شما پاسخ بدیم :blush:

:heart_eyes::blush::heart_eyes::blush::heart_eyes::blush:

1 Likes

ان شالله

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.