با این قرصا کسی حامله شده؟

سلام خانوما من رفتم دکتر برای بارداری قرص لتراکس و کابرلین و دگزامتازون و کتوکونازول و کونژوگه استروژن نوشته با این قرصا حامله میشم؟

چرا کسی جوابم نمیده؟

عزیزم دوستان اگر اطلاعایی داشته باشن حتما جواب میدن احتمالا در مورد این داروها اطلاعاتی ندارن نمیخوان شمارو اشتباهی راهنمایی کنن ان شاءالله نیلوفر جان شنبه میان پیام ببینن جواب میدن

خیلی ممنون.

خوب تو گوگل ببین

سلام عزیزم
قرص لتراکس برای تحریک تخمک گذاری استفاده میشه و جایگزین کلومیفن شده
قرص کابرلین برای تنظیم شدن هورمون پرولاکتینه. آزمایش پرولاکتین دادین؟
کتوکونازول برای درمان عفونت های قارچی استفاده میشه
کونژوگه برای تنظیم استروژن هست
دگزامتازونو نگفت برای چی داده؟

سلام عزیزم ممنونم که جوابم دادین تو گوگل نگاه کردم اما خواستم ببینم کسی هست که با این قرصا باردار شده باشه.

1 Likes

خواهش می کنم
بله با این قرص ها بارداری اتفاق می افته اما به چیزای دیگه همم بستگی داره
مثلا استرس، اسپرم، خواست خداوند و …

من پیش دکترم که رفتم گفت این برج باردار میشی نشدی روز سوم پریودیت بیا تا قرصت بدم.از وقتی قرص کابرلین رو میخورم سینه هام خیلی نرم شده قبلا خیلی سفت بود.استرس ندارم ولی خیلی دلم میخواد باردار بشم.برام دعا کنید

شوهرم ازمایش اسپرم داده خیلی خوب بود.اما من پرولاکتینم بالا هست و تیروئیدم کم کاره که قرص مصرف میکنم.این برج خیلی امیدوارم که باردار بشم

این یعنی استرس عزیزم
همین که فکرتون درگیره بارداریه یعنی استرس دارید و نگرانید

این دو مورد خیلی تاثیر گذاره باید حتما کنترل بشه تا بارداری صورت بگیره

شوهرم خیلی امید بهم میده که این برج میشه.سعی میکنم بهش فکر نکنم.هر چی بالا سری بخواد

1 Likes

انشالا میشید :rose:

دست شما درد نکنه که جوابم رو دادید.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.