باید حتما ۳ پریودی ازمایش هورمونی داد؟

سلام دوتا سوال دارم اولیش اگر آزمایش های هورمونی مثل Fsh Lh و …در ایام غیر پریود بدی جوابش اشتباهه؟ باید حتما ۳ پریودی ازمایش داد؟
دومی اگر ترشح کشدار نداشته باشی یعنی تخمک گذاری نداری؟ یعنی تخمک گذاری حتما ترشح کشدار داری؟

سلام عزیزم
بله باید روز سوم قاعدگی باشه حتما
علائم تخمک گذاری در هر فرد متفاوته و ممکنه بعضیا هیچ علائمی نداشته باشن ولی تخمک گذاری اتفاق می افته

1 Likes

من نمیدونستم دکترم بهم نگفت تو ایام غیر پریود ازمایش دادم یعنی اینکه گفته مشکلی ندارم اشتباهه

خانم حکیمی یعنی من ازمایشام هیج مشکلی نداشته ممکنه تو سوم پریودی ازامایش بدم مشکل داشته باشم؟

منم بعد پریودی دادم چون چکاب کامل بود ازمایش ادرار داشت گفت پریود تموم شد آزمایش بده .منم ۵ پری آزمایش دادم چون پریودم ۵ روزه تموم میشه

1 Likes

دکترت گفت اشکال نداره…؟

نه دکترم خودش گفت چون آزمابش ادرار داری بعد پریود آزمایش بده

1 Likes

بعد مشکلی نداشتی؟من میگم طبق اطلاعاتی که تو اینترنت نوشته باید سوم پریودی Fsh و Lh داد

نه هیچ مشکلی نداشتم .واسه من ۵ پری بود که آزمایش دادم اونم از دکترم پرسیدم خودش گفت

1 Likes

منم هیج مشکلی نداشتم الان که تو اینترنت سرچ کردم میگه حتما باید سوم پریودی باشه منم میگم شاید چون ایام غ پریود آزمایش دادم مشکل نداشتم

عزیزم این هورمون ها در روز سوم پریودی بالا میره برای همین میگن توی این روز باشه که ببینن چه قدره

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.