باید تا موعد پریودی صبر کنیم؟

سلام ۱۰ روز قبل پریودی کسی بوده تست بارداری گذاشته باشه و مثبت شده باشه؟یا اینکه باید تا موعد پریودی صبر کنی؟

پونزده روز بعد پریود فک کنم جواب میده بی‌بی چک اما مطمعن تر اینه که تا زمان پریود و عقب افتادنش صب کنی

من خودم باردار بودم اما بی‌بی چکم منفی بود همون روز موعد

آزمایش خون جواب درست تری میده بی‌بی چک ها معمولا خطا داره اونم قبل موعد

خیلی ممنون از پاسختون.

قبلش که نه، باید صبر کنید تا موعدتون، و یکم بگذره ازش.
تست خون جواب قطعیه، گاهی بی بی چک جواب کاذب میده

سلام عزیزم
بستگی داره که میزان هورمون بتا در ادرار افزایش پیدا کرده باشه یا نه. اگر لقاح زود اتفاق افتاده باشه نشون میده قبل از موعد، ولی ما نمی دونیم لقاح کی اتفاق می افته. در کل بی بی چک چون دقیق نیست منفی و مثبت کاذب نشون میده. بتا اول در خون افزایش پیدا می کنه پس آزمایش خون رو می تونید زودتر انجام بدید اما باز هم بهتره تا موعدتون صبر کنید تا دقیق تر باشه جوابش.

ببخشید خانم حکیمی من شدیدً کمرم درد میکنه که شبا خوابم نمیبره نمیدونم چیکار کنم.باید برم دکتر زنان شک هم دارم باردار باشم یا نه.

بهتره بیشتر استراحت کنید و کار سنگین انجام ندید
اگر با استراحت کمتر نشد به پزشک مراجعه کنید
انشالا که باردار باشید

وقتی میخوابم فقط درد دارم.یا میشینم کمتره وقتی واستادم کمتر درد دارم

الان سه شبه که از درد کمر خواب ندارم.ترسیدم مسکن بخورم یا از کمرم عکس بگیرم.

پس زودتر به پزشک مراجعه کنید عزیزم

دکترزنان برم؟چه دکتری باید برم؟خیلی ممنون

دکتر زنان برید اگر نیاز باشه ارجاع میدن به پزشک مربوطه

خیلی ممنون.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.