باورم نمیشه خدایااااا 😭😭😭😭منم مامان شدم

ینی راسته خدا
۲۰۲۱۰۶۰۹_۲۳۵۳۲۷

91 Likes

چه مثبت قشنگی مبارکهههه:heart_eyes:

5 Likes

مبارکه‌ عزیزم :green_heart:

4 Likes

وای خدا شکرت مبارک باشه عزیزم خیلی خوشحال شدممم این ماه دکتر نرفت بودی؟

5 Likes

واااااااییییییییی نیکی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

مبارکهههههه:heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation::heart::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

3 Likes

مبارکه :blush::blush:

3 Likes

ایجااااان:heart_eyes_cat: مبارک باشه عزیزم:yellow_heart::yellow_heart::kiss::kiss:

3 Likes

مبارکهههههه عزیزمممم:heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

واااای عزیزم.مبارکت باشه چقدر نصف شبی خوشحال شدم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

4 Likes

تو روحت دیدی گفتم حامله ای ⁦:v:t2::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

7 Likes

مبااااارکهههه مبااارکه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

چند ماه اقدام بودی عزیزم

3 Likes

دیدی خدا بهت نی نی داد

2 Likes

واااای عزیزم مبارک باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

مبارکه:heart_eyes:

1 Likes

خیلی مثبته
مبارک باشه :heart_eyes:

1 Likes

مبارکه گلم چقدرواست خوشحال شدم ان شاءالله به سلامتی ودل خوش ولب خندون بغلش بگیری نینی گلتو دست راستت روسرمون :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::hugs::hugs::hugs:

2 Likes

مبارکه :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::clap::clap::clap::clap::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face: :palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

1 Likes

به خدا همین امشبم به یادت بودم:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

خداروصدهزارمرتبه شکرواسه ماهم دعاکن:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

وای عزیزدلمممممم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:چقد خوشحال شدم مبارکه :partying_face: :partying_face: :partying_face::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::heart::heart::heart::green_heart::green_heart::green_heart::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.