بالا و پایین رفتن از پله در اواخر بارداری

سلام
هفته سی و نهم و روز ششم هستم. هووز دردی ندارم. بحث های قبلی رو خوندم پایین و بالا رفتن از پله رو پیشنهاد داده بودن برا شروع درد. اما نگفتن چقدر.
بنظرتون ده دقیقه، بیست دقیقه، چقدر باید برم و اینکه تا کی جواب میده؟ یه روز؟

1 Likes

عزیزم مراقب باش پادرد نگیری…رقص و پیاده روی بهتر از پله است…

1 Likes

منم سی و نه هفته و پنج روزم…هنوز درد ندارم.

1 Likes

پس با همیم.
دوس ندارم بیشتر از چهل هفته طول بکشه.

پله میگن زودتر از پیاده روی تاثر میکنه. اما زیاد نمیتونم خسته میشم. برا همین گفتم ببینم استانداردش چقده.
اره به مفصل زانوهام فشار میاد.

1 Likes

ایشالا

1 Likes

تاریخ منو زدند فردا. اما دریغ از یک علامت.
تاریخ شما رو چند زدند؟

سیزدهم خرداد .دکترم زده، سونو بهم تاریخ نمیده.

1 Likes

معاینه شدید؟ هنوز باز نشده؟

نه هنوز معاینه نشدم. فردا میرم. اخرین ویزیتم هفته سی و نه بود که معاینه نکرد.

من به حساب خودم سیزده خرداد بودم اما اولین سونوم نوشت یازده خرداد. دکترمم رو همون تا اخر رفت. گرچه هربار سونوها که جاهای مختلف میدادم یکی دو روز اختلاف داشتن، غیر این سونو اخری که یه هفته و دو روز بزرگتر گفت. دکترم اما رو همون یازده خرداد میره.

من اگه بخوام خودم براساس آخرین سونوم حساب کنم، الان وارد هفته چهل و یک شدم…سونوهام دوهفته بیشتر نشون میدن…زیاد قابل اطمینان نیستن.براساس ان تی هم دکترم حساب میکنه، اونجوری سی و نه هفته و سه روز اینا ام…

1 Likes

بهتون نگفت تا کی صبرمیکنن؟ اگه یه وقت درد شروع نشد؟ تا چهل و یک؟

هیچی نگفتن. فردا برم بپرسم.

ایشالا که به زودی به دنیا میاد…به سلامتی.

1 Likes

انشالله. دیگه خیلی زیاد شد.

1 Likes

خبری شد؟ درداتون شروع نشد؟
من که هنوز هیچی. دکتر گفت تا چهل و یک صبر کن. معاینه دهانه نکرد گفت دردت شروع شد معاینه میکنم چون خطر پاره شدن کیسه اب هست.

1 Likes

نه عزیزم،هیچی هنوز، برای من بچه دومه تعجب میکنم باید زودتر زایمان می کردم، نمی دونم چطور چهل هفته شد و نشد…منم براساس چهل و یک تا هفته دیگه وقت دارم، متاسفانه دکترم رفت مرخصی.فردا باید برم ببینم نظر دکتر جانشینش چیه…چون من دکتر خصوصی نگرفتم…دیروز سونو بودم، خوب بود.چه جالب که معاینه نشدید…ایشالا توکل به خدا.رقص هم خوبه، برقصید آروم و با سرعت کم توی خونه، موثره.

1 Likes

مثلا روغن کرچک و اینام توصیه نکرد؟ به من که نه…فقط گفت خوراکیای گرم بخور.

1 Likes

اصلا هیچ توصیه ای نکرد. اینقد خونسرده انگار هیچ موضوع قابل تاملی نیست. زیادی براش عادی شده این موضوع. اونوقت من بیچاره بار اولمه و کلی نگرانی.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.