بالا آوردن در بارداری

سلام بچه ها چه کار کنم دلم خیلی گرفته خود بی اراده اشک چشم هام جاری میشه حالم خوب نیسته هرچی میخورم معده ام حذف نمی کنه خسته شدم از عق زدن وبالا آوردن ناراحتم واسه بچه ام مشکلی پیش نیاد بس عق میزنم قرص ب۶ هم خوردم هیچ جواب نمیده الان ۱۶ هفته ام دیگه شروع میشه نمیدونم چرا اینجوری الان یه هفته بدجوری حالم بد هرچیزی بخورم باید بالا بیارم تا نیارم مثل سنگ سر دلم گرفته شب ها چند دفعه بالا میارم قبلا دکتر گفت آب لیمو ترش توش بریز بخور چون نمی تونم اب بخورم الان که این کار میکنم باز بالا میارم دیگه خسته شدم ازاین حالم :pensive::pensive:

1 Likes

دوست دارم بخوابم ولی نمی تونم بخوابم بس که حالم خوب نیست

دمیترون رو هم امتحان کردی؟
الهی بمیرم میدونم خیلی سخته :sob::sob::sob:

اره اونم روم نمی افته میخورم بدتر میشم

واقعا سخته خداخودش بهت صبربده و خوب بشی انشالله

1 Likes

ان شاءالله عزیزم ممنون آبجی گلم اره خیلی سخت به هیچ کارخونه ام نمی تونم برسم :persevere:

خدا بچه ام حفظ کن سالم سلامت باشه دیگه هیچی نمی خواهم فقط همین

1 Likes

آزاده بیاد اون خوب وارده

واسه چی

برا اینکه بگه چکار کنی،من باردار نیستم نمیدونم چي بگم خب

سخته عزيزم خيلي هم سخته خدا
طاقتتو زياد كنه
منم مثل توام اما نه به اين شدت ي كوچولو بهترشدم
ايشالله زودتر حالت خوب بشه
بچه ها ميگفتن سيرابي هم خوبه كاش اونم امتحان ميكردي عزيزم

ايشالله زودتر خوبه خوب ميشيم اشتهامون وا ميشه ،هم حال روحيمون خوب ميشه هم جنينمون وزن ميگيره همه ي اين روزا جبران ميشه
بچت سالمه از خونت ميگيره هرچي نياز داشته باشه تا ٢٠ هفته اصلا نگران نباش عزيزم

اي جان عززيزم خيلي سخته خدا كمكت كنه
تحمل كن به فكر ني ني بغل كردن باش زود ميگذره
ان شالله براي توهم زود تموم بشه

ان شاالله عزیزم ممنون طرف ما گیر نمیاد خیلی کم کاشکی بود :expressionless::smirk:

ان شاءالله ابجی گلم خدا از دهنت بشنو گلم وگرن دیگه طاقتم سر اومد خیلی زجر می کشم خدا بچه ام حفظ اش کن برام دنیا ارزش داره برام

اره ابجی خیلی سخت فکرش میکنم چه حالی دارم بیشتر داغون تر میشم دهنم خشک آب دلم میخواهد اب بخورم بس که بالا میارم دست ازاب خوردنم کمترش. کردم ن این که بالا میرم هرچه آب بخورم باز تشنه هستم نمی دونم چرا ممنون از همه عزیزانم

نازنبن جان از همون اول حالت تهوع داشتی یا جدیدا شروع شده؟

ن عزیزم داشتم از همون اول بارداری یه چندهفته ای بهتر شدم خداروشکر دیگه زمانی وارد ۱۵هفته شدم تا الان اخرشم یه هفته کامل پشت سرهم بدترین ویار دارم که دیگه اشکم درآورده یه مدتی راحت شدم ولی باز برگشت به سرم ویارم

1 Likes

معمولا تا هفته ۱۶ تهوع ادامه داره بعد اون خیلی کم میشه منم اینجوری بودم رو معدم هیچی نمیموند دکترم قرص داد ولی تاثیری نداشت باهاش ساختم تا به حد نرمال رسید

اي جان عزيزم سعي كن غذاهاي خشك بخوري هموني ك ميخاي بخوري حتي يه لقمه اگه تونستي
اجيل بخور ك بدنت كم نياره بادوم خيلي خوبه يه دونه دوتا بخور شايد بهتر شدي
هواي گرم ادمو بيشتر اذيت ميكنه و تهوع اوره اگه بتوني اكثرا در يا پنجره رو باز بزاري هواي خونه عوض بشه خوبه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.