بالاخره مامان شدم

وااای عزیزمم تبریک میگم ماشالله چه گل پسری
عزیزم واقعا خوشحال شدم واست گلم انشالله بسلامتی.

1 Likes

تبریک میگم نفس جون :heart_eyes::heart_eyes: قدمش پربرکت

2 Likes

نفس جان تبریک میگم.
مبارک باشه قدم گل پسرت.
نامدار باشه.

1 Likes

تبریک میگم خانمی.قدمش مبارکه انشاءالله :bouquet: :bouquet:

1 Likes

اااییی جااان مبارک نفس جججوون
ان شالله قدمش خیر باشه و به سلامتی و تن خوش عزیزم
زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه
خیلی مبارکههههههه
خیلی خوشحال شدم
:rose::rose::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::tada::tada:

1 Likes

ماشالله
چه گل پسری
خدا حفظش کنه :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

هر وقت حال داشتی
بیا از زایمانت برامون بگوو عزیزم‌
ان شالله به زودی همه دردات خوب بشن و به سلامتی با نی نی نازت برید خونه :pray:t2::pray:t2::heart_eyes:

1 Likes

مبارکهههه نفس جان
خوش قدم و پربرکت باشه.:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

تبریک میگم نفس جان :heart::heart::heart:
خداروشکر
ایشا…سایه تون همیشه بالای سرش باش :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

قربونت برم عزیزم
مرسی که به یادمون بودی :pray:
خدا گل پسرتو حفظ کنه

1 Likes

نفس جان خیلیییی خیلییییی مبارک باشه خدا حافظ و نگهدارش باشه :hugs:برای ما هم دعا کن منم تا این سه ماه اخر رو به پایان برسونم هر روز کلی استرس دارم .

1 Likes

ای جاااانم عزیزمممم مبارکه بسلامتیییی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خدا حفظش کنه چقد گل پسرت نازه ماشاءالله لاحول ولا قوه الا بالله :heart_eyes:

2 Likes

عزیزم بسلامتی انشالله قدمش خیر باشه برات .زیر سایه امام زمان عج بزرگ شه

2 Likes

عزیزم قدم نو رسیدت مبارک باشه… انشالله به خیر خوشی و برکت:upside_down_face::rose::heart:

1 Likes

۳۶ساعت زیاده؟؟؟؟؟ :flushed::flushed::flushed::flushed: پس من چی بگم یک هفته اونقدر درد کشیدم هرروزمیرفتم بیمارستان و معاینه میکردن میگفتن هنوز وقتش نشده اونقدر درد کشیده بودم رفت و امد داشتم نگهبان بیمارستان میگفت خواهر هنوز فارغ نشدی .

3 Likes

ای قربون محبتت😘

1 Likes

چرا خوب یه چیزی نمیدادن حداقل دردت اروم شه
نهایت دو سه روز طرف درد داشته باشه بچه رو در میارن

2 Likes

قدم نو رسیده مبارک عزیزم خداحفظش کنه …انشالله سایه شما و پدرش همیشه بالاسرش باشه و باعث افتخار پدر و مادر و هم وطناش بشه

1 Likes

چون طبیعی بودم هیچی ندادن.حتی رحمم سه سانت بیشتر باز نشد اخرش مجبور شدن سزارین کنن. اینبار که باردار شدم خواهرم گفت رومن یکی حساب نکنیا برای خودت ماما بگیر من هنوز حالتای عصبی اون روزا رو دارم :sweat_smile::sweat_smile:

3 Likes

خوب امپول فشاری چیزی دارویی همون شهرتون زایمان کردی

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.