بالاخره مادرشوهرمو شکست دادم

خوب میشه نگران نباش عزیزم

4 Likes

خداروشکر
انشالله ک چیزی نیست زودتر خوب میشه

4 Likes

ایشالا خوب میشه نگران نباش…خدابزرگه

3 Likes

خوب کاری کردی بردیش دکتر
ایشالا که هیچی نباشه
جواب ازمایش کی آماده میشع؟

5 Likes

پس مریضیه .ریحان

2 Likes

پسرت چند ماهشه

3 Likes

سلام عزیزم ایشالاک گل پسرت هیییچیش نباشه و صحیح سالم باشه
ولی عزیزم تو نباید همیشه ب حرف مادر شوهر گوش کنی اون بچه ی تو شوهرته هیچکسم حق دخالت نداره ک چیکار کنی چیکار نکنی تو مادر اون بچه ای هیییییشکی هم‌نمیتونه اندازه تو دوسش داشته باشه حتی پدرش اصلن نباید اجازه بدی ک بتونن دخالت کنن دختر من ک تازه ب دنیا اومده بود مادر شوهرم همش میگفت باید توخونه گوشاشو سوراخ کنم خودم منم گفتم نمیخواد میبرم دکتر سوراخ کنه راحتتره گفت ب توچه از خونه پدرت نیاوردی ک خودم سوراخ میکنم منم گفتم مادر این بچه منم از جونم گذشتم تا ب دنیا بیاد هروقت پسرت زایید اونموقه میشه بچه تو برام جای مادری احترامت واجبه ولی حق نداری برا بچه ی من تصمیم بگیری ازونموقه دیگه هییییشکی جرعت نمیکنه بگه بچتو ال کن بل کن کجا ببر کجا نبر توهم باید محکم باشی نذار کسی برا بچت تصمیم بگیره

8 Likes

چند وقتشه پسرت؟ فقط خون هست یا تبم داره؟

4 Likes

عزیزم اگه تب داره و اسهالش خونیه شاید آمیب داره نترس عزیزم با آنتی بیوتیک خوب میشه. شایدم حساسیته

2 Likes

کار خوبی کردی
انشالله که چیزی نیست…

3 Likes

ایشالله چیزی نیست خوب میشه فقط بچه رو دست اویز مبارزه نکنین

2 Likes

احتمالا به لبنیات حساسیت داره . ان شاءلله جیزیش نیست
درضمن اینم بدون وقتی پای،سلامت بجه ات درمیونه مادرشوهر خر کیه که بخوایی بهش بگی یا نه بچه ات بردار برو دکتر بیخود اضافه میکنه نذاره

4 Likes

وای طفلی :pleading_face: دلم گرفت
ان‌شاالله ک مشکل خاصی نیط زودتر خوب میشه گل پسرت

1 Likes

وااای ریحانه جون پسر منم تو مدفوعش خونه چند وقتی هست اینطوریه من فکر میکردم تو ادرارش آزمایش ادرار دادم خوب بود حالا فردا ببرم آزمایش مدفوع بده ان شاالله بلا از بچه هامون دور باشه :pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

2 Likes

ان شاالله که خیره و بلا ازش دور باشه
جوابو گرفتی حتما تگم کن بدونم چی شد :pleading_face::pleading_face:

1 Likes

سلام عزیزم منظورت اینه که مادر نباید لبنیات بخوره؟؟

2 Likes

فک کنم نبابد لبنیات گاوی مصرف کنیدا تو این مدت

1 Likes

وای خیلی نگران شدم

1 Likes

عزیزم پسرت ویروس گرفته حتما حتما حتما ببر دکتر و دارومیده وازمایش خیالت راحت میشه …

1 Likes

شنبه تب کرد بهش شیاف زدیم خوب شد ولی اسهالش ادامه داشت تا اینکه کم کم خون پیدا شد تو مدفوعش الانم کلا مدفوعش خونیه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.