بالاخره تموم شد راحت شدم ...

برای یه عروس بافتم خیلی استرس داشتم خوب بشه
امیدوارم خوب باشه و خوشش بیاد

67 Likes

@masomeh71
معصومه جونم بالاخره تموم شد :smiley:

5 Likes

@Leila2324

1 Likes

دستت درد نکنه
خسته نباشی خیلی قشنگه:star_struck:

1 Likes

قربونت برم عزیزم
چشمای خوشگلت قشنگ میبینه

2 Likes

واااااااااااااای جونم دیووونه اینا خوب نشدن عالی شدن عشقم فوق العاده شیک شدند یعنی نازی حرف نداه کارت مثل خودت ناز و گوگولی شدند دوست کدبانوی من لایک داری جیگر:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::hushed::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

3 Likes

وای چه قشنگ شده :star_struck:
مبارکش باشه دستتم درد نکنه

2 Likes

به به چه هنری :ok_hand::ok_hand:
خیلی عالی شدن :clap::clap::clap:

2 Likes

مرسی خوشگلم از تگت خسته نباشی آجی دستای خوشگلت درد نکنن عزیز دلم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

2 Likes

وای نازنین چقد خوشگل بافتی دست مریزاد کاش اون عروسه من بودم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

ای جااااااان قرررربونت
برم
من ذوووووووووق
من غششششششش

فدای داری بوخوداااااا:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

قربونت برم عزززززیز دلم :tulip::tulip::grinning::grinning::grinning:

1 Likes

خدا نکنه جیگر:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من فکر کنم از عروس بیشتر ذوق کردم خدایی:joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::yum::yum::yum::yum::yum:
عزیزمی آجی:blush::blush::blush::blush::blush::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدات گلم
قربوووونت برم من :grinning::grinning::sunflower::sunflower::tulip:

1 Likes

عشقمی جیگر
هزاااار تا بوووووس :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

ای جااااان دلم فدات بشم من
قابل تو رو نداره عشقمممممم

2 Likes

اره منممم از ذووووق تو خییییلی ذوق کردم
یکی بیاد لب و لوچه من و جمع کنه :laughing::laughing::laughing::laughing:

2 Likes

تو بیشتر عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

:purple_heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart:

2 Likes

ای جااااااانم قربونت برم من :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::yum::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:میگم نازی بهش نده بردار برای خودت:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat::ghost::ghost::ghost::ghost::ghost:این داستان معصومه بدجنس:grin::grin::grin::grin::joy::joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.