باشگاه بدنسازی

میخوام لاغر کنم برای بارداری .ب نظرتون باشگاه بدنسازی برم چقدر تاثیر داره و اس لاغری

2 Likes

خیلی.کارهای هوازی عالی برای لاغری.
من خالم مربی بدنسازیه و ۲۰ساله مربیه
و خودمم کمک مربی هستم پیشش
رژیم درست.و ورزش.و بخصرص بعد ورزش تردمیل،
باشگاه هم میری یا اب کرفس ببر خالی دوس نداری اب لیمو بریز ،یا تخم شربنی و خاک شیر اب لیمو بدون شکر با خودت ببر .خلاصه یا اب کرفس،یا اب فراوان،یا شربت تخم شربتی و خاک شیر بدون هیچ شکری
مطمن باش وزن کم میکنی.چربی و شکلات هم حذف کن

1 Likes

من ۶ ماه رفتم بخاطر اضافه وزنی که داشتم رفتم باشگاه
چون میخواستم سریع لاغر بشم به جای بدنسازی ایروبیک کار کردم که واقعا تاثیر داشت از ۹۴ اومدم به ۷۹ البته در کنار ایروبیک رژیم غذایی هم بهم دادن که خیلی تاثیر داشت

ب شرطی اثر داره ک رژیم و رعایت غذایی داشته باشی

میشه هم بدن سازی هم ایروبیک رف

یعنی در عرض ۶ ماه ۱۷ کیلو کم کردین؟

اره عزیزم چرا نشه در کنار ایروبیک بدن سازی هم کار کن
اره گلم رژیم غذایی وفعالیتهامو زیاد کردم

عزیزم موثره.ولی با برنامه ورزشی تو خونه هم می تونی لاغرکنی.بااستفاده از دمبل و یه ویدیوی بدنسازی که مثلا روزی چهل پنجاه دقیقه باهاش ورزش کنی و دمبل بزنی.و البته حتما روزی چهل دقیقه تا یکساعت پیاده روی هم داشته باشی.البته اگه امکان باشگاه رفتن داری خیلی خوبه روحیه اتم بالا میره.ولی حتماروزانه پیاده روی هم داشته باش بارعایتبرنامه غذایی.

بنظر من نرو بخاطر اینکه بعد یه چن ماه بدنسازی اشتهات بخوای نخوای خوب میشه والبته وزنت تقریبا ثابت میمونه اگه هم رژیم غذایی کم کالری پیش بگیری مشکل گوارشی دیر یا زود میاد سراغت.اگه هم رفتی به هرحال باردار میشی یا ول میکنی اونوق افزایش وزن میاد سراغت از پخلو وشکم شروع میشه وبدتر ازهمه اشتهات هس ک مناسب رو به زیاد میمونه.بنظرم ورزش های هوازی وسبک کار کن وسعی کن رژیم غذایی چند وعده ای وسبک رعایت کنی واز همه مهم تر شاد وبی استرس روزاتو بگذرونی خواستم کمکی کرده باشم دیگه هر جور صلاح میدونی

اخه عزیزم من ن ب خاطر بارداری بلکه کلا چاقم .من دوسال پیش در حد ۷ تا ۸ کیلو اضافه وزن داشتم ولی الن اگه BMIبدنمو حساب کنم خیلی اضافه دارم .من خودم میدونستم ک وزنم پیش از اندازه بالا رفته و قصد رژیم . ورزش و وزن کم کردن و داشتم ولی انگیزه ای واسش نداشتم تا اینکه دکتر بهم گف باید این چربیاتو اب کنی تا تخمدانات از تنبلی در بیان .حالا هم عزممو جزم کردم تا سازمان شده وزن کم کنم .یعنی خودم همه مواد غذایی و استفاده کنم ولی ب اندازه با کمک برنامه کرفس و پیاده روی کنم در کنارشم باشگاه برم ک پوست بدنم شل و افتاده نشه .ب هر حال سلامتی بدنم از بارداری هم مهم تره .اول خودم و باید میزون کنم بعد ان شاالله برا بارداری هم اقدام کنم

4 Likes

اره عزیزم همین درسته همین کارو انجام بده
ببین عزیزم من تو ۶ ماه صبحانمو کامل میخوردم بین صبحانه تا نهار گشنم میشد میوه میخوردم
ناهار که میشد پنج تا قاشق برنج میریختم با یه قاشق خورشت هیچوقت برنج قط نکردم بعد نهار اگه گشنم میشه باز میوه میخوردم تا غروب ساعت ۸ شامم ی تیکه سنگک بود با نون پنیر سبزی یاگاهی مرغ اب پز ساندویچ میکردم یا یه کاسه عدسی میوه از رژیمت کم نکن که صورتت خراب نشه نوار بزار برقص پیاده روی کن دراز نشست برو در کنار باشگاه رفتنت

دو هفته اول سخت گذشت برام چون ادم بخوری بودم ولی بعد دو هفته اصلا از غذا بدم اومد شیرینی تنقلات حذف کن به نتیجه میرسی فلافل غذای فستفود سوسیس کالباس اصلااا لب نزن خیلی تاثیر داره

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.