باشگاه،لاغری،دکترتغذیه

دوباره برگشتم باشگاه :dancer::dancer::dancer::dancer:،دکتر تغذیه هم رفتم :+1:،قراره حسابی لاغر کنم :dizzy:

2 Likes

به سلامتی عزیزم
با اراده ادامه بده :heart_eyes::muscle:t2:

2 Likes

حتماااااا گلم

1 Likes

چه ورزشی رفتی عزیزم

1 Likes

قبلا بدنسازی کار میکردم الانم بدنسازی

عزیزم بدنسازی سعی کن نری من .تنها خونه بودم حوصلم سر میرفت بغل خونم‌یه باشگاه باز شد رفتم گفتم برم ایروبیک بعدش مربی گفت بیا بدنسازی بقران اون‌ماه بدنسازی رفتم‌سر ماه موعد قاعدگیم‌دوروز بیمارستان بستری شدم چون بهم فشار اومده بود بدنسازی کار با دستگاهه‌و سبک‌سنگینی هم داره خیلی برای خانوما ضرر داره خونریزیم‌شدید بود طوریکه گفتم حتما باردار بودم خدایی نکرده سقط کردم اما رفتم بیمارستان‌بستری شدم‌همه چیمو کنترل کردن دیدن سقط نیست‌ولی همه چیه رحمم بهم ریخته اصلا وضعم‌خوب نبود تا دو روز درد زایمان داشتم انگار یکسره شیاف امپول و سرم بهم زدن.خواهر خودمم چند وقت پیش خواست بره شکم‌اب کنه با بدنسازی نذاشتم بره.چون دکترم تو بیمارستان‌دلیل حال بدمو از باشگاه گفت که بهم فشار اومده و بدنسازی اصلا خوب نیست

اگه میخواین‌لاغر کنین‌حتما ایروبیک استفاده‌کنین حتما جواب میده تو خونه هم برای خودتون اهنگ هیپ پاپ بزارید با تحرک بالا برقصید تا چند ماه نتیجه میگیرید .ولی ایروبیک هم ضرری نداره چون کار با دستگاه نیست

1 Likes

اره ایروبیک خیلی خوبه
منم ایروبیک میرم

انشالا همیشه ورزشکاااار باشید :muscle::clap::clap::+1:

1 Likes

موفق باشی ایروبیک‌ورزش سالمیه ولی بدنسازی اصلا خوب نیست

1 Likes

فدای تو عزیزم

1 Likes

ایجانم به سلامتی عزیزم منم با نظر بچه ها موافقم ایروبیک خیلی بهتر از بدنسازی گلم

قبلا بدنسازی کار میکردم،بستگی به خود فرد داره ک چنتا ست وبا کدوم دستگاه ها کار کنه،بعضیا بنیه ضعیفی دارن و خیلی بهشون فشار میاد

کلا بدنسازی رو بدن زن تاثیر داره کم و زیادم نداره‌یه روزی یه جایی عوارضشو میبینی خودت میدونی من چیزی که تجربه داشتمو بهت گفتم تا که اشتباهی که من کردمو تو نکنی اون دوروز دو شب تو بیمارستان برام‌برابر با مرگ بود.بازم خودت میدونی هرکاری که صلاح میدونی انجام بده

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.