باز شدن دهانه رحم در هفته ۴۱ و ۴ روز

سلام خسته نباشین ببخشیدمن ۴۱هفته و ۴روزه باردارم ولی هنوز دهانه رحمم باز نیس،بستریمم نکردن گفتم پنجشنبه بستری میشم میخواستم بدونم ک چ کارایی میتونم انجام بدم ک باز شه رحمم کل بسته هس و در ضمن این هفته دوبار سنو دادم میگم سنوی زیادی مگه برا جنین مضر نیس چرا تند تند مینویسن هزینشم زیاده سنوی بیو فیزیکال هستش منم آزاد

تااونجا ک من میدونم نزدیکی.آب منی.دم کرده تخم شوید وپیاده روی تو بازشدن رحم موثره و دوش آب گرم

والا پیاده روی ک هر چقد بگین دم کرده زعفران و گل گاو زبونم میخورم و پله هم بالا پایین میکنم ولی تخم شوید رو امتحان نکردم

کسی نیس راهنمایی کنه؟

نزدیکی بکن پس شایداون جواب داد

اونم داشتم تا چن ردز پیش الانم دیگ نمیشه مامانم خونه ماست

و اینکه خانما و از اول بارداریم قیافم تغییر نکرده بود خوب بود همه چی ولی الان دوروزه حس میکنم پوست بدن و صورتم یکم تیره شده از چیه؟

حرکت اسکوات برو برو تو حموم کمرتو شکمتو با اب ولرم رو به گرم ماساژ بده پله پایین بالا کن پیاده روی کن زعفران نخور بچه مکنیوم میکنه

1 Likes

عزیزم هیچ راهی موثر نیست
منم همه کاری کردم
که اخرش تا ۴۱ هفته تمام نگهم داشتم
اخرش رفتم بیمارستان
امپول فشار زدن بهم کم کم هی دهانه رحمم باز شد

من پیاده روی کردم.پله پایین بالا رفتم.رقصیدم‌قر دادم. ورزش کردم…
اخرش ساعت هشت صبح بستری شد با امپول فشار تا ساعت شش عصر دهانه رحمم نه سانت باز شد

ولی من دیگه از سی ودوهفته به بعد سونو ننوشت دکترم برام

امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی
خیلی حس خوبیه وقتی نی نی رو بغل میکنی
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

البته تو بیمارستان همراه با امپول فشار روی توپ وصندلی مخصوص هم نشستم اگه توپشو داری اروم اروم بشینی روش هم شاید خوب باشه بااحتیاط بشینی

شما دردتون گرفت بستری شدین یا دیگ وقتتون تموم شد

نه اصلا درد نداشتم وقتم تموم شده بود
شما دردات شروع شده؟

منم هركار مى كردم دردام شروع نشد دهانه رحمم باز نشد تا اخرش كه كيسه ابم تركيد
ولى پله دوتايكى و شريت عسل خاكشير خيلى خوب بود يا نشستن روتوپ قر دادن حركت چرخشى ، دوش اب گرم ،

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.