باز شدن بخت خواهر یتیمم...😢

سلام دوستای گلم…من یه خواهر دارم زیبا ومهربون و زحمتکش ودرس خونده…اما هیچ خواستگارخوبی نداره…خیلی به فکرشم و دلم میگیره که میبینم اینقدر تنهاست وهمه دوستاش دارن ازدواج میکنن…کسی ختم ازدواجی که نتیجه ازش گرفته باشه بلده…؟؟؟؟

كدوم شهر هستين؟

خوزستان دیگه بیشترشو نمیشه بگم…

همه چی تموم اما از شانسش خواستگار مناسب نداشته تا حالا

#گشایش_بخت_دختران

امام صادق علیه السلام:

«هر کس که خواستگاری ندارد یا به خواستگاریش جواب نمی دهند سوره طه را بنویسد و بشوید و آب آن را بر صورت خود بریزد، خداوند ازدواجش را آسان می کند
ـــــــــــــــــــــــ
تفسیرالبرهان
ــــــــــــــــــــــ

1 Likes

#مجرب_برای_ازدواج_دختران

این دعا را بنویسد به فرمان خدای تعالی ازدواج او آسان گردد

بسم الله الرحمن الرحیم
یا حلیم لا تعجل یا کریم و الحیواة و الملکوت یا ذاالجلال و القلوب و ذو الشفاعة یا ذالرحمة الواسعة یا لا اله الا الله محمد رسول الله الملک المحمود الکریم الوجود الغفور الودود ذو التوفیق بالله توکلت یا رحمن به یا قیوم توکلت یارحمن یا رحیم برحمتک یا ارحم الراحمین
ـــــــــــــــــــــــــ
:scroll: تحفة الاسرار
ـــــــــــــــــــــــــ

باید حتما خودش بنویسه یا منم بنویسم اشکال نداره؟

این دعا همراهش باشه؟

اونو نمیدونم ابجی من یه کانال عضوم کلا دعا میزارن از اونجا برداشتم

بیخیال بزار مجرد بمونه ما که ازدواج کردیم چه گلی به سرمون زدیم ، مجردی بهترین دورانه

2 Likes

میگم یه سوال وقتی سوره قرآن رو مینویسیم حتما باید با تمام اعراب نوشته بشه ؟چون خیلی وقت گیرتر میشه

@sNnoroziiiiii

تو شهر وفرهنگ ما ازدواج کردن کلی بهتر از مجرد بودنه…ازبس که سخت میگیرن…

این لینک کاناله عضو شین از ادمینشون هر چی خواستین بپرسین

یه دنیا ممنون مهربون

فقط بردارین پاک کنم چون تبلیغ میشه

شاید ، ولی تو این دوره زمونه مجرد بمونی بهتره شوهر کنی چی بشه مثل ما خانه دار بشه و در انتظار بچه

انشالله به حق امام زمان بختش باز میشه ابجی من صبح خوندم هر کس برای مادر امام زمان نرجس خاتون ختم قران و ۱۰۰۰ صلوات نذر کنه حاجتش زود روا میشه

نماز امام رضا هم خیلی مجربه

عزیزم انشاءالله خودتم هر حاجتی داری روا بشه
باورم نمیشه خوشبختیشو ببینم اینقدر که دوسش دارم…

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.