بازی دروغ 😂

حلههههههه:wink::wink::wink::wink:

1 Likes

آره اللله خواهر حالا اگه مادرت در دسترس نیست بگو من میدم راننده مون با جت برات بیاره:joy::joy::joy:فقط ایران تحریمه میفرستم ترکیه بیا بگیر

2 Likes

باشه میام:grin::grin::joy:

1 Likes

کجارفتی دروغگو:joy::joy::joy:نکنه از پنت هاووست افتادی پایین

1 Likes

سلام سلام :joy::joy:نه عزیزم ببخشید مشغول اهوهامون بودم داشتم بهشون برگ درختای برزیلییی که صبح با هلیکوپترم اوردمو میدادم :joy::joy:عین گاوم میخورن :joy::joy::joy::sunglasses:

2 Likes
2 Likes

وای خیلی باحالی :heart_eyes:من این زندگی که میگی خیللللللللللیییییی دوست دارم

1 Likes

:sunglasses::sunglasses::sunglasses:ما آهوهامون عین خر میخورن:joy::joy::joy:البته جلبک از اقیانوس اطلس با زبردریایی براشون میاریم

1 Likes

میخوای بیاد دنبالت:joy::joy::joy:

2 Likes

الهی که هممون به همه ارزو هامون برسیم و به بهترین شکل زندگی کنیم .:pray::pray::pray::pray::pray: اگه دیدی یک ان شاالله بگو :kissing:

2 Likes

باحالی از خودته جیگر :grinning: شما هم شرکت کن دیگه

انشالله

1 Likes

میگم خفن جان اون گدایی که توی کوچه مون بود کجا رفت!!نمیدونم اف بی آی بردنش:joy::joy::joy:

1 Likes

بچه ها الان ایفون ایکس مکسم از دستم افتاد حالا چیکار کنممم:cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::joy::joy:

2 Likes

الان دارم دلارامو می‌شمارم وقت ندارم براتون بیشتر بگم :joy:

1 Likes

منم دودیقه پیش امریکا بودم برا ی لحظه اومدم ایران کار دارم تموم کنم برمیگردم ولی قبلش باس برم‌ترکیه رستوران سرآشپزبوراک شاممو بخورم بم پیام داد شاممو آماده کرده تموم کنمم دودیقه ای برم امریکا کار فوری برام پیش اومده واااای من کیم‌نشناختم خودمو ا بس چاخان گفتم:rofl::rofl:

1 Likes

من زنه رونالدو ام کثافت بهم خیانت کرده منم بچه هامو ول کردم اومدم قهر :unamused:

1 Likes

من نبتومم فاسی اوب صبحت کنم…:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

1 Likes

اوا نگفته بودم مگه بهت . بوراک پسر خالمه :yum:هرروز از ترکیه برام غذا میفرسته تا کالیفرنیا با هلیکوپتر شخصیم:sunglasses::sunglasses:منم تو ظرف غذاشو طلا پر میکنم میفرستم براش ی وقت ظرفش خالی پس ندم زشت بشه :neutral_face::joy::sunglasses:

2 Likes

خخخخخخ حریفت نمیشم تسلیم:joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.