بازم تاخیر و استرس

سلام خانما من سال ۹۹ دوبار قرص اورژانسی خوردم ک باعث شد یکمی پریودام ماه آبان و آذر بهم ریخته بشه بعد تقریبا از بهمن منظم شده بود یعنی سیکلم منظم ۲۸روزه شده بود یعنی هر ماه سه روز جلو مینداختم بعد فروردین ۱۵پریود شدم ک باید این ماه ۱۲پریود میشدم ولی هنوز نشدم یعنی چهارروز تاخیر بعد اینک من عقد هستم و باکره و رابطم با شوهرم فقط با پیشاب بوده و دخول نداشتیم بنظر شما احتمال بارداری هست؟؟بعد اینک چند روزه بعضی موقع ها دلدرد میشم مثل دل دردهای پریودی ولی خب زود خوب میشم ولی پریود نمیشم ممنون میشم راهنماییم کنین

5 Likes

امکان حاملگی با پیشاب خیلی کمه، به نظر من عوارض قرصه اورژانسیه.
واسه اطمینان از یه بی بی چک استفاده کن که خیالت راحت بشه.

آخه آخرین بار اورژانسی شهریور۹۹خوردم ب بعدش دیگ نخوردم

نمیدونم والله میگم اگ خدایی ناکرده حامله باشم پس چرا دلدرد میشم گاهی اوقات

وقتی دخول نداشتی و باکره هستی چجور میخای باردار شی دختر خوب؟

2 Likes

مبارکه 6 قلوهه

نه عزیزم نگران نباش توی ماه رمضان کلا بهم میریزه پریودی
زعفران بخور

3 Likes

دکترم میگفت هر یک بار قرص اورژانسی تا سه دوره پریودیت رو نامنظم میکنه. ولی اگه شهریور مصرف کردید که تا الان خیلی گذشته.
زیاد به خودت استرس نده،یه کم بپر بپر کن و شیر گرم کن توش دارچین و زردچوبه بریز و با نبات بخور حتما پریود میشی.

1 Likes

منم ۱۲باید پریود میشدم :pensive:

1 Likes

اول یه بی بی چک استفاده کن اگر بارداری که هیچی اگرم نه که میتونی از شیر گرم و دارچین و زردچوبه و نبات و یا زعفران دم کنی و ازش استفاده کنی.
من خودم این ماه فقط این دو تا رو خوردم تا پریود شدم،البته باید کنارشم پیاده روی یا بپر بپر داشته باشی.

2 Likes

نه با پیشاب حامله نمیشی نگران نباش. دخول هم که انجام ندادی پس الکی استرس نگیر .هورمونات بهم ریختن

2 Likes

اینقدر امروز پیاده روی کردم ک پاهام‌درد گرفتن

1 Likes

ان شاء الله که فردا پس فردا پریود میشی و خیالت راحت میشه.

2 Likes

پس چرا میگن احتمال بارداری بارداری با پیشاب ۵۰ درصد؟؟

اخه من اصلا روزه نگرفتم زعفران جواب نمیده بهم

1 Likes

نخوردم تاحالا ولی چشم میخورم این دفعه

شما خوشبحالتون ازدواج کردین من عقدم نگرانم

1 Likes

خدا کنه همین باشه

1 Likes

من خودمم چون قصد بارداری نداشتم با پیشاب اونم با روش جلوگیری طبیعی باردار شدم چون دخول داشتیم تو که داری میگی ما از جلو دخول نداشتیم و باکره هم هستی… نترس بازدار نیستی شاید هورمونات بهم ریخته

1 Likes

خدا کنه عزیزم ان شالله امروز دیگ بشم

1 Likes

همینه نگران نباش
برای اطمینان یه بیبی چک بزن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.