بار نسبتا سنگین بلند کردن در بارداری

سلام خانوما من امروز داشتم یکی از اتاق خوابای خونمونو تمیز میکردم یه بار نسبتا سنگین بلند کردم خلاصه شکمم درد کرد بعد پهلوهام بعد زد به زیر شکمم دور نافم خلاصه یه جوری این درد کمتر شد بعد ناهار تو لباس زیرم به اندازه یه قاشق انگار آب ریخته شده بود روی لباس زیرم بعد یکم نگران شدم اصلا خون ندیدم …فقط اومدم بخوابم یکم شکمم سمت نافم تیر کشید با سوزش بعد الآن هیچ دردی ندارم خیلی راحتم به نظرتون جدی نباشه؟؟

سلام مهسا جان ، هفته ی چندی ؟ تو رو خدا دیگه اینکارو تکرار نکن ، من بارداری اولم تو انتهای ماه پنجم همین اشتباهو کردم ده ساعت بعد کمی لکه بینی داشتم و رفتم بیمارستان دیدم دهنه رحمم باز شده خلاصه تا اخر باذداریم استراحت مطلقی شدم و کلی امپول و استرس ، انشالا برا شما مشکلی پیش نیاد ، بنظرم اینسری که دکتر رفتی براش بگو تا یا معاینه ت کنه یا سونو بنویسه

2 Likes

سلام من 10هفته و 2روزه …اتفاقا این ماه غربالگری دارم انشالله که هیچ مشکلی نباشه

1 Likes

بسلامتی ، اره به امید خدا ، نگران نباش

1 Likes

دوست عزیز خیلی مراقب باش مخصوصا سه ماهه اول و اخر

1 Likes

انشالله هیچی نیس

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.