باردار نمیشم

سلام خانوما من ۶ماهه تواقدامم ولی باردارنشدم سونوگرافی هم دادم مشکلی نداشتم چیکارکنم باردارشم خیلیی میترسم

عزيزم شما تا يك سال جا داري و تا اون موقع طبيعيه ك باردار نشي
واسترس هم اصلا نداشته باش ايشالا ك ماه بعدي مامان ميشي
ولي نگران هم نباش تا يكسال فرصت داري

سلام عزیزم
اگر بعد از یک سال اقدام درست و پشت سر هم باردار نشدید باید به پزشک مراجعه کنید تا براتون دارو تجویز کنن همسرتون هم باید آزمایش اسپرم بدن حتما
استرس نداشته باشید تا به زودی نتیجه بگیرید. استرس بزرگ ترین مانع برای بارداری محسوب میشه
اصلا به بارداری فکر نکنید مخصوصا موقع نزدیکی. نزدیک پریودتون هم همش منتظر نباشید. اینا یعنی استرس.
ورزش منظم انجام بدید، تغذیه مناسب و سالم داشته باشید، اسید فولیک مصرف کنید، خواب کافی داشته باشید، در بازه تخمک گذاری یک شب درمیون رابطه داشته باشید و در کنار همه اینها آرامش رو فراموش نکنید

1 Likes

خیلی ممنونم مرسی ک واسمون وقت میذارید آخه من کم کاری تیروئیددارم دارومصرف میکنم میترسم خیلی

1 Likes

خیلی ممنون واسم دعاکنید

خواهش می کنم عزیزم
اگر زیر نظر پزشک باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط باید طبق دستور دارو استفاده کنید برای کنترل تیروئید

بله الان دارومصرف میکنم قبلا هردوسه ماه پریودنمیشدم ولی فعلادوماهه پریود میشم ول تاریخاش منظم نیست

میگن زرده تخم ومرغ و بذاری داخل رحم واس بارداری خوبه شماتاییدمیکنید؟؟؟ ب نظرتون درسته؟؟؟

هر کاری پزشک تون میگن انجام بدید عزیزم هیچ کاری رو سر خود انجام ندید

چشم خیلی ممنون:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

ايشالا ك خدا بهت ي ني ني عيدي بده😍

مرسی عزیزم :kissing_heart:آمین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.