باردار‌ نمیشم ۵ ماهه

من دکتر‌میرم هرماه فولی ها سایزش ۲۲الی ۲۴هس شوهرم قبلا مشکل داشت یکسال دارو خورد و مشکلش حل شد خودم‌دوماه پیش عکس رنگی رفتم‌تمام ازمایشا رفتم شوهرمم ک دیگ‌مشکل نداره ولی ۵ماهه باردار نمیشم‌نمیدونم‌چیکار‌کنم

1 Likes

کسی تاحالا بوده ک اینحوری باشه

عزیزم نگران نباشید چون شانس بارداری در هر ماه فقط 25 درصده
شما تا یک سال فرصت دارید اگر نتیجه نگرفتید باید زیر نظر پزشک از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید.
ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم داشته باشید و از همه مهم تر استرس نداشته باشید. انشالا به زودی نتیجه می گیرید :rose:

2 Likes

وخیلی نگران یکسال۵ ماهه اقدامم ک یکسالش شوهرم ضعیف بود الانم ۵ ماهه ک مشکلی نیستو نشدم این ماه فولیم ۲۴بود ولی پنج شنبه پریود شدم خیلی دلم دیگ بچه میخاد

اون یک سال که شوهرتون مشکل داشتن رو حساب نکنید. با وجود این فولیکول ها و سلامت شوهرتون دلیل باردار نشدن شما فقط استرس و نگرانی هست. اگر واقعا دلتون بچه می خواد باید استرس رو بذارید کنار

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.