بارداری ۲ ماه بعد از سقط

سلام بچه ها من تازه واردان ،،یه ماه پیش سقط داشتم میتونم ماه بعد اقدام کنم؟ کسی بوده مثل من بوده باشه؟؟

1 Likes

عزیزم میگن باید تا سه ماه صبرکنی ب بدنت فرصت بدی

2 Likes

سلام خوش اومدی، فک نکنم . باید چندماه دیگه صبر کنی ،فوقش 6 ماه

1 Likes

عزیزم یکم بیشتر صبرکن بدنت جون بگیره

1 Likes

آخه دکتر گفت بعد از یه پریود اقدام کن ولی من این ماه که پریود شدم نمیخوام اقدام کنم ،۶ هفته بودم…چقد صب کنم یعنی؟

1 Likes

اره عزیزم تو گوگلم دقیقا همینو زده
من تو ۴ماه سقط کردم دکترم گفت اندازه سن بارداریت صبرکن و بعد اقدام کن

من سقط کردم شش هفته و دو روز بود دکتر گفت سه ماه صبر کن بعد سه ماه اقدام کن …تازه اقدام میخام بکنم

عزیزم حداقل ۶ ماه لازمه برای جبران کسری بدنت

سلام عزیزم،منم مثل شما تازه واردم.شش هفته بودم بچم سقط شد الان دو هفته از سقطم میگذره .دکتر بهم گفت دو ماه بعد میتونی اقدام کنی

من بعد از سقطم یک پری بعدش اقدام کردم و باردارشدم ک سقط شد بعد دوباره یک پری بعدش اقدام کردم حامله شدم و خداروشکر بچه م یکسال و چهارماهشه

چون سن بارداریت کم بود براهمین دکترت گفت میتونی اقدام کنی،۶هفته انرژی خاصی از بدن نمیگیره،منم دکترم گفت میتونم بعد یه پریود اقدام کنم

عزیزم شما با چی سقط کردید؟ دارو یا خود به خود

خود بخود،رشد نداشت و ساک ضعیف

عزیزم،اصلا اقدام نکن،تا مطمن نشی سقطط بخاطر چی بوده اقدام نکن،من خودم یازده ماه گدشته این ماه اقدام کردم

من بعد سقطم دکتر گفت سه ماه جلو گیری کن ولی من اصلا جلوگیری نکردم الان چهار ماه گذشته و باردار نشدم :frowning:

دکتر اجازه میده ولی استرس اینکه نکنه این دفعه هم سقط شه توی جون آدمه

اره ولی باس بیخیال بود :grimacing:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.