بارداری یا پریودی؟

سلام،۲۲ سالمه تنبلی تخمدان دارم یه ۴،۵ماهه متفورمینو دوفاستون میخورم اضافه وزن داشتم یه ماهوخورده ای رژیموباشگاه میرم وزنم کمترشده،هر ماه موعد پریودیم دهم بود این ماه ۸مهر پریود شدم دوروزه ،ماه های قبل ۳روز خونریزی دوروز بعدش لک داشتم ولی این ماه دوروز خونریزی فقط،واسه اقدامم یه دوسه باری بود،الان سه چهار روزه همش تخمدونام درد میکنه درد پریودی دارم و نوک سینه هام سفته ودرد میکنه البته امروز بهترم هیچوق اینجور نمیشدن دیروز همش دراز کشیده بودمو خسته ام بود امروز کلی وسیله جابجا کردم از خواب ک بیدار شدم شورت پام نبود ولی تو دستشویی بوی خون می اومد ولی خونی ندیدم ،از صبحم ک بیدار شدم پایینتر کتفم از پشت خیلی درد میکنه بنظرتون ممکنه پریودیم زودتر از موعد بیاد یا بارداریه؟

دوفاستون رو یک دوره بیشتر نخور منکه پشیمون شدم بخدا
دوسه دوره خوردم تو سینه هام کیست درست شد بخدا کلی درد و استرس و هزینه کردم
هنوز درد میکنه
همش استرس دارم که نکنه سرطان گرفته باشم:sob::sob::sob:

1 Likes

از ماه بعد نمیخورم

اگه ضرر داشته باشه دکتر ن باید تجویز کن واسه مریض که دور از جون به جایی که دردی که داری خوب بشی خدایی نکرد دچاره دردی دیگه بشی عجیب واقعا

1 Likes

داروهای شیمیایی همشون ضرر دارن اینکه مسلما
اما بعضی ها عوارضش اشکار میشه
من قبلا تو سایت های مختلف بودم میدیدم همه از کیست میگن با خودم میگفتم نه من اینجوری نمیشم…اما متاسفانه منم دچارش شدم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.