بارداری پوچ و سقط

سلام الان هفته ۸ بارداری هستم و توی هفته ۶ بودم که دوقطره کوجولو لک داشتم تو سونوی داخلی بارداری پوچ (کیسه حاملگی بدون جنین) تشخیص دادن چند روز خونریزی و درد شدید داشتم لخته لزج و بزرگ ۵.۶ سانتی ازم افتاد ک دکتر گفت سقط نبوده فقط لخته بوده بعدش خونریزیم و دردم کم شد
بعد تو طی دوروز ۶ تا قرص زیر زبونی سایتوتک دوساعت یکبار . بعدش تهوع و اسهال و تب داشتم ولی چیزی دفع نکردم و درد مشابه قبل هم نداشتم
لطفا کسانی ک اطلاعاتی دارن که چند روز نهایت باید منتظر باشم تا دفع بشه و سقط کیسته اب چه شکلیه ؟
اینکه چرا برا اون لخته درد شدید داشتم ولی الان باخوردن قرص درد زیادی ندارم ؟

چرا کورتاژ نشدی وقتی دکتر فهمید کیسه اب وبقیه چیزا هست
تاخیالت راحت میشد
منو که کورتاژ کردن 3ماه پیش

راساش دکتر بهم گفت چون لکه بینی داری احتمالا بدنت خودش دفعش میکنه بعدم‌ گفتم اگه طبیعی سقط کنم بهتره تا برم کورتاژ

جالب که دیشب هم دوباره ی تکه بزرگ گلابی شکل دفع کردم نمیدونم که کامل افتاده یا نه از دیشب ب حدی کمر درد دارم که نمیتونم سرپا واسم

سلام منم چندماه پیش یه بارداری پوچ داشتم ک تو هفته 6سقط خودبخودی شد، روز اولی ک لک دیدم رفتم سونو وتشخیص حاملگی پوچ دادن، ازفرداش خونریزیم زیاد شد و درد داشتم، 4روز بعدش رفتم سونو گفتن چیزی دیده نشده، یعنی خودش سقط شده و دفع شده،، لکه بینی وخونریزیم باهم ده روزی طول کشید،، سه هفته بعدشم پریود شدم

لویال جان شما هم مثل من ی چیز بزرگ ازتون دفع شد؟

البته من از روزی ک خونریزی افتادم تا امروز افتاد ۸ روز شد الانم دوروزه دیگه بعد اون هنوز لکه بینی دارم

سلام خانمی، من هم چند هفته قبل هفته هشتم سقط داشتم، روز اول و دوم به طور کامل خودبه خود دفع شد یه نکته تا میتونید کاچی و چیزای گرم مصرف کنید خیلی به سریع دفع شدن کمک میکنه، من تا ۸ روز خونریزی و لکه بینی داشتم، بعد هم رفتم سونو گفتن کامل دفع شده و چیزی نیست.

به نظرم دفع شده، من هم این حالتی شدم، اما حتما بعد از پاک شدنتون یه سونو انجام بدین که خیالتون راحت شه و چیزی باقی نمونده باشه.

سلام عزيزم چجورى متوجه شديد كه باردارى پوچه؟ با اولين سونو كه رفتين؟

احتمال زیاد بعد از این لکه بینی پاک میشید، من هم همینجور بودم، اما بهتون توصیه میکنم بعد از پاک شدنتون هم کاچی رو مصرف کنید که خیلی مقوی هستش، چیزای خون ساز بخورید، اگه براتون مقدور هست جوجه محلی هم کباب یا اینکه آبگوشت کنید بخورید، برای اینکه رحمتون سریه جمع بشه هم میتونید این داروهای گیاهی رو مصرف کنید: ١-گل گاو زبان، بابونه، تخم شوید، ناخونك
٢-آلاله آويشن، شاتره، مخلصه، خاكشير، بهار ريحان و بهارنارنج
شماره ١رو همه با هم و شماره ٢رو هر زمان دو،سه تاشون يا همه با هم ميشه جوشوند.
يك روز در ميون خورده بشن براي جمع شدن رحم عاليه.
و اینکه فعلا هندوانه، خيار سبزه نخورين
۳- تخم خرفه شسته و كمي برشته شود و به همان اندازه با شكر آسياب شود، که ما بهش میگیم قوتو خرفه و بعد روي عرق بيدمشك يا به بریزید و بخورید، إن شاءالله که بارداری های بعدی همه کسایی که فرزندندارند به خوبی و خوشی و سلامتی ختم بشه.:pray:

2 Likes

سلام خانمی‌ ببخشید من جواب میدم، آخه بنده هم مشابه همین خانم شدم، آره در اولین سونو که بنده رفتم مشکوک شدن به بارداری پوچ اما گفتن که تا هفته هفتم باید صبر کرد که ببینند قلب تشکیل میشه یا نه.

2 Likes

مرسى كه جواب دادين اخه من سونو واژينال رفتم گفت ساك حاملگى تشكيل شده اما قلب تشكيل نشده و سن بارداريو ٤ هفته و ٢ روز اعلام كرد واسه همين منم ميترسم پوچ باشه ميشه يكم از علائمش بگيد عزيزم

گفتش ٢ هفته ديگه بسا واسه سونو دوباره

عزیزم چهار هفته هنوز زود هست استرس نداشته باشین، همون که گفتن چند هفته دیگه برید واسه تکرار سونو حتی گفتن تا ۹ یا ۱۰ هفته واسه تشکیل قلب صبر کنید، تا اون موقع میوه به رو هر صبح ناشتا مصرف کنید که میگن واسه تشکیل قلب جنین عالی هست، علائم خاصی نداشتم فقط اولش لکه بینی قهوه ای داشتم روز بعدش هم خونریزی شدید و درد شدید.

ممنون از جوابتون :kissing_heart:

خواهش میکنم عزیزم، اصلا بهش فکر نکنید، إن شاءالله که نتیجه سونوی بعدیتون شنیدن صدای قلب ریحانه ی بهشتیتون هست بحق این شب های عزیز.:cherry_blossom: حتمأ اسید فولیک و ویتامین ها و مواد غذاهایی که واسه تشکیل قلب جنین نیاز هست رو هم مصرف کنید.

1 Likes

سلام عزیزم من چون تقریبا زود رفتم سونو هم چیزی نشون نداد و عدد بتام یادمه میومد پایین طوریکه دیگه رسید به زیر ۲۰
دکتر گفت به احتمال زیاد سقطه
و دورم بعد از چند روز شروع شد

خيلى ممنونم عزيزم :rose:

ممنونم عزيزم انشالا كه باردارى بعديت سالم و بى خطر باشه بچتو بغل بگيرى :kissing_heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.