بارداری پنج ماه بعد از سزارین؟

سلام. من حدودا 5 ماه پیش به دلیل اینکه سرکلاژ نشده بودم توی شش ماهگی دچار سقط از طریق سزارین شدم.(بچه اومده بود توی واژن) دکترم گفته میتونم تا یکی دوماه دیگه دوباره واسه بچه دار شدن اقدام کنم. از طرفی به شدت بچه می خوام و از طرفی می ترسم که نکنه رحمم پاره بشه یا سقط بشه اصلا دید مثبتی به این قضیه ندارم. جای بخیه هام هم چند روزه بعد از پیاده روی میسوزه. همه چیز منو دو دل کرده لطفا راهنماییم کنید

سلام عزیزم
امیدوارم دیگه دچار همچین تجربه تلخی نشید.
نگران نباشید طبق توصیه پزشک تون دو ماه دیگه اقدام کنید برای بارداری. آزمایش ها و سونوگرافی هارو به موقع انجام بدید و زیر نظر پزشک باشید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد. اگر از نظر روحی آمادگی ندارید می تونید با یه مشاور صحبت کنید و تا زمانی که آمادگی پیدا نکردید اقدام نکنید.

یعنی امکان پارگی وجود نداره؟

اگر به موقع سرکلاژ انجام بشه و شما مراقبت های لازم رو انجام بدید نه عزیزم مشکلی نیست

ممنونم از راهنماییتون:kissing_closed_eyes:

خواهش می کنم عزیزم
اگر ایموجی ها با کلمه قبلیشون فاصله داشته باشن دیگه به صورت حروف نمایش داده نمیشن عزیزم :blush:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.