بارداری و مصرف شیاف پروژسترون

دوستان گلم من یه سوالی دارم ترشح قهوه ای کم رنگ بدون خون دیده بشه وبدون تجویز پزشک بنظرتون شیاف پروژسترون مصرف بشه خطرناکه؟؟و درد زیر سینه سمت چپ نزدیک دنده از چی میتونه باشه ؟؟؟!!!:heart::heart::heart::heart::rose::rose::rose::tulip::tulip::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

1 Likes

عزیزم شما آزمایش بتا دادین؟
سونوگرافی رفتین؟

بله گلم رفتم بتام اول۱۶۶ بود بعد گفت تکرار کن شد۱۲۰۰

بعداز سه روز تکرار شد البته که۱۲۰۰ بود اون۱۶۶ یک روز از موعد پریودم گذشته بود ازمایش دادم

1 Likes

پس بهتون تبریک میگم که مادر شدین :rose:
حالا باید به پزشک مراجعه کنید و سونوگرافی انجام بدید تا وضعیت ساک مشخص بشه و اگر نیاز بود شیاف براتون تجویز بشه
مصرف شیاف خطری نداره اما باز هم بهتره زیر نظر پزشک مصرف بشه

3 Likes

ممنونم عزیزم لطف دارید شما خانم حکیمی عزیز:heart::heart::heart::heart:ترشح قهوه ای دیدم اشکالی نداره شیاف استفاده کنم اخه دکترم چهارشنبه ها فقط هستن منم از دیشب یکمی نگران شدم هفته ی چهارم بارداریم

عزیز احتمالا لک لانه گزینیه
به نطرم شیاف استفاده نکن اگر ادامه دار بود شیاف استفاده کن

2 Likes

سلام مهشید جان باشه پس اگه دوباره لکه دیدم استفاده میکنم مرسیے :heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
اشکالی نداره اگر استفاده کنید اما لزومی نداره، فعلا استرس نداشته باشید و بیشتر استراحت کنید طبق فرموده مهشید جان اگر ادامه دار بود استفاده کنید
فعلا نزدیکی نداشته باشید

3 Likes

چشم خانم حکیمی عزیز طبق گفته شما دوستان عمل میکنم:heart::heart::heart::heart:

2 Likes

چشم تون بی بلا :rose:

1 Likes

:kissing_heart::heart::revolving_hearts::tulip::tulip::tulip::tulip:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.