بارداری و قاعدگی

من ۲۱ روزه پریود میشم گاهی اوقات ۲۳ .۲۴.۲۵ روزه هم میشم ایا طبیعی هستش

میگن تا ده روز طبیعی هستش

نمیدونم که خیلی گیج شدم

بیشتر افراد پریودشون ۴۰ روزه هم هست تا ده روز اختلاف طبیعی هستش.شمام ک فرقش چند روزه

عزیزم من تنبلی هم دارم
میرم پیش دکتر میردامادی بهم گفته از روز سومم روزی ۳تا لتروزول مصرف کنم

اره عزیزم منم مثل شمام با لتروزول و کلومیفن باردار شدم.قرص دوفاستون و ال دی واسه تنظیم پریود میخوردم

واقعا پس امیدی هست برا من

راستی شما دیر دیر پریود میشدی یا زود تر از ۲۱ روز

اره بابا امیدوار باش.سونوگرافی دادی ببینی تخمک بالغ دار؟

ممنون میشم جواب بدی گلم

عزیزم من حتی میشد سه ماه هم پریود نمیشدم با قرص و آمپول پریود میشدم

چند وقته تو اقدامی؟

الان به نظرت من وضع ام با توضیحاتی که دادم چطوره

بنظرم ک شرایطتت از من خیلی بهتره من تخمدان چپم کلا ضعیف بود بعضی ماها اصلا تخمک بالغ نداشتم

شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد منم رفتم عکس رنگی
مشکل شوهرم حل شده قبل عملش من خیلی امپول و قرص میخوردم و فولیکولم به ۲۲ رسیده بود ولی فهمیدم شوهرم واریکوسل داره الانم تازه رفتم پیش دکتر بعد بهم لتروزول داداه

بعدم مشکل ما مشکل حادی نیست نازایی نداره فقط دیر باردار میشی من تقریبا سه سال تحت درمان بودم اصلا نا امید نباش و صبور باش قرص لتروزول و کلومیفن خیلی تاثیر داره البته من شوهرم مشکلی نداشت

پس نگران نباش اگه همون موقع شوهرت سالم بود حتما حتما باردار میشدی فولیکول ۲۲ عالیه پس نگران نباش

ممنون عزیزم خیلی بهم امید دادی

خواهش میکنم عزیزم.من بعضی وقتا یه مدت دارو مصرف میکردم میرفتم سونو میدیدم فولیکول ندارم تا حد مرگ میرفتم.شما خداروشکر خیلی خوبی سه دوره بعد مصرف قرص لتروزول و کلومیفن یه دوره قطع کردم ماه بعدش باردار شدم

منم در عرض چهار ماه به ۲۲ رسیده بودم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.