بارداری و سنگ کلیه

سلام سنگ کلیه دارم گاهی درد میکنه خیلی میترسم ب بچه م آسیبی نمیزنه چی بخورم خوبه و میتونم عرقیات بخورم خارشتروخارخاسک

سلام عزیزم
باید زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید حتی داروهای گیاهی

خیلی ممنونم خانم حکیمی جان :rose::rose::rose::rose:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

سلام نگران نباش تحت نظر دکتر باشی مشکلی پیش نمیاد ان شاءالله.

عزیزم منم هفته هشتم سنگ داشتم واسه اولین بار تو عمرم ، خیلی درد داشتم تو پهلو بدجور اذیت شدم چن بارم متخصص کلیه رفتم سونو دادم متاسفانه نه دارو شیمیایی میدن نه گیاهی فقط باید تحت نظر باشی و مایعات خیلی زیاد مصرف کنی و نمک کلا قطع کنی خداروشکر برا من افتاد

مرسی عزیزم انشاالله :rose::rose::rose::rose:

بعضی موقعا درد دارم آره دکتر رفتم گفت نمیتونم دارو بدم گفت دارو گیاهی وعرقیات نباید بخوری خیلی سخته ب من گفت چایی پررنگ و نوشابه ونمک نخور وروزی ۷ یا۸ لیوان اب بخور خداروشکر عزیزم خداکنه مال منم بیفته مال شما اندازه ش چند میل بود

تا میتونی مایعات بخور مخصوصا اب
من اب‌جوشیده میخورم روزانه تا سیزده لیوان
قرص کلسیم اصلا نخور بجاش روزی سه لیوان شیرکم‌چرب بخور دکتر کلیه به من‌گفت مصرف لبنیات مثه‌ماست وشیر (بجز دوغ چون نمک داره اصن نباید مصرف بشه ) برا اونایی که سنگ دارن خوبه باعث‌میشه زودتر دفع کنن
من اندازه سنگ کلیه چپم سه میلیمتر بود

ی دنیا ممنونم از راهنماییت عزیزم :rose::rose::rose::rose:منم گفت سنگ ریزه داره اندازه ش ۳ میله کلیه چپم

مواد غذایی ومیوه چی اشکالی نداره هرچی باشه ضرر ندارن

بجز نمک و قرص کلسیم و غذاهای شور دیگه محدودیت غذایی نداری عزیزم
واینکه نذار به پهلوت سرما بخوره همیشه لباس گرم بپوش غذاهای سرد واب سردم اصلا نخور چون کلیه رو اذیت میکنن…
دکترم یه نکته ای رو میگفت در طول شب سعی کن چن جرعه اب بخوری چون ممکنه کلیه توهمون تایم که دچار کم ابی میشه اذیت بشه و سنگ کلیه تشدید بشه من در طول شب از ساعت دوازده تا هشت صبح سه بار دستشویی میرم و سه بارم اندازه یه لیوان اب میخورم اگه یه بند بخوابم صبحش میبینم که درد پهلو گرفتم ، از اون طرف عفونتم دارم همش باید مراعات کنم
میدونم خوابمون کیفیت نداره اما چاره ای نیست باید مراعات کنیم

میوه وسبزیجات که عالیه حتما مصرف کن مخصوصا لیمو شیرین

خیلی ممنونم ازت حتما انجام میدم فدات :rose::rose::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.