بارداری و درد زیر شکم

دوستان من هفته سوم بارداری هستم دیشب زیر دلم درد بسیار شدیدی داشتم و اینکه زیر دلم کلا هرروز منقبض هست به نظر شما طبیعیه یا مشکلی هست

سلام عزيزم منم هفته سه هستم تير كشيدن زير دل خوب نيست با يه دكتر مشورت كن من سر بچه اوليم اينجورى بودم بهم قرص داد

1 Likes

ممنونم گلم

خواهش ميكنم يه سوال آزمايش بتا دادى فهميدى باردارى؟؟

اره تیتر بتا دادم 58بود دکترم واس 17از نوشته بود ولی من زودتر رفتم

شما الان ویار یا علائم خاص حاملگی داری

چند روز قبل از قاعدگى رفتى

ويار نه بعضى وقتا كمر درد مثل درد پريود دارم

من عضلات شکمم منقبض شدن تو نت خوندم نوشته طبیعیه ولی دیشب درد فجیعی داشتم

من پنج روز زودتر دادم ٧٢/٣ بود گفت شايد دوقلو باشه

براى منم چند روز قبل اينجورى ميشد ولى الآن كمتر شده درد زير دل دارى حتماً دكتر برو استراحت كافى هم داشته باش به احتمال زياد بهت شياف ميده

پنج روز زودتر از موعد پریودت

آره پنج روز زودتر از موعد پريود شما چند روز زودتر بود

منم پنج روز زودتر بوده بتام 59

بتا چند باشه دوقلو میشه یعنی

بتا بالا باشه نميدونم از چند بالاتر واى يعنى دوقلويه

مبارکت باشه گلم

قربونت برم همچنين انشالله بارداريت بدون هيچ مشكلى سپرى بشه و به سلامت زايمان كنى

سلام عزيزم منم هفته ٦هستم درد زير شكم داشتم هفته ٤رفتم دكتر سونو گفت كيست هم داري دردت به خاطر كيستي كه داري هست كم كم كيست جذب ميشه دردت هم كم ميشه دو روزي ميشه خدا را شكر خيلي دردم كم شده فقط گاهي ميگيره ولي گفت كلا مشكلي نيست دارو هم نداد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.