بارداری و دختردار شدن

من میخواستم اقدام کنم به بارداری
برای دختر دارشدن باید چیکار کرد غیر از تغذیه

برای دختردار شدن مجموعه ای از روش های زیر به شما کمک میکند و شانس آن را بالا میبرد. البته این روش ها قطعی و صد در صد نیستند.

رژیم دخترزایی : باید از سه ماه قبل از اولین اقدام رژیم غذایی:
غنی از لبنیات باشد.
افزایش مصرف مواد حاوی کلسیم مثل بادام، سویا، اسفناج، شلغم، ماهی ساردین.
افزایش مصرف مواد حاوی منیزیم مثل جوانه گندم، کاکائو، سویا، گردو، سبزیجات برگ سبز دار، چغندر، گندم سبوس دار، اسفناج و گردو .
افزایش مصرف تخم مرغ و کره ،خامه، ماست و دوغ ، پنیر بدون نمک
انواع دسرهای تهیه شده از شیر و محصولات لبنی
شرینی های بدون نمک
آب
گندم، برنج و ماکارونی
شلغم، تره فرنگی، خیار، تربچه، فلفل سبز، گوجه فرنگی
گردو، بادام و فندق
سیب و گلابی و توت فرنگی برای دخترزایی لازم است.
به علاوه برای افزایش شانس دختر دار شدن باید
مصرف نمک را به حداقل رسانده یا حذف کنید. کالباس، گوشت های فرآوری شده، پنیر شور، اسنک های شور، زیتون و سیب زمینی و بعضی از بیسکوئیت ها که نمکی هستند را باید به حداقل رسانده یا مصرف نکنید.
نوشابه های گازدار نخورید.
مواد حاوی پتاسیم را بسیار کمتر مصرف کنید (برگه زردآلو، خرما، آلو، حبوبات، آرد نخود چی، هویج، موز و جگر گوساله).
اگر محیط واژن را اسیدی کنید شانس دخترزایی بیشتر میشود. قبل از نزدیکی محلول آب و سرکه را به میزان نصف نصف آماده کرده و آن را با سرنگ 5 سی سی بدون سوزن به داخل واژن بریزید. نوع سرکه مهم نیست که سفید یا رنگی باشد. برای نتیجه گیری باید 5-4 بار این محلول را با سرنگ بدون سوزن بکشید و به داخل واژن بریزید. محیط اسیدی واژن احتمال پسردار شدن را کاهش می دهد.
بهتر است کلا ارگاسم نشوید.
دخول عمیق نباشد، یعنی مثلا شما روی همسرتان قرار بگیرید. باید 3 روز قبل و 3 روز بعد از روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید

**تغذیه همسرتان اهمیت ندارد و آنچه که مهم است تغذیه خود شماست.

برای محاسبه زمان تخمک گذاری خود از ماشین حساب زیر استفاده کنید:

http://farzand.net/ovulation-calculator

سلام عزیزم به جز تغذیه می تونید از روش های کمک باروری استفاده کنید مثل آی وی اف که خیلی هزینه بالایی داره.

البته زمان آمیزش و میزان PH رحم در حین لقاح قبل از بارداری از عوامل موثر در تعیین جنسیت قبل از حاملگی است

من توی سایت نینی بان خوندم که خیار و سیب و گلابی برای پسر دار شدن خوبه

دورش رو خط کشیدم

خانوم حکیمی خوردن لبنیات توی موقعی که بارداریم باعث میشه بچه دختر بشع؟؟یا اصلا ربطی نداره؟؟چون من همش دوغ میخورم نه بخاطر لبنیاتش …فقط بخاطر اینکه میخوام خنک بشم و ترشیش دوست دارم بخورم

ترشی دوس داری پسرداری

موقع بارداری که دیگه نه. از همون اول جنسیت تعین شده دیگه تاثبری نداره. اینهایی که خانم حکیمی گفتن باید در طی سه ماه قبل بارداری رعایت بشه.

2 Likes

منم ترشی دوس داشتم اما دختره.

عزیزم وقتی بارداری اتفاق می افته همون لحظه جنسیت تعیین میشه و دیگه تغییر نمی کنه و این که شما ترشی دوست داری یا شیرینی هیچ ربطی به جنسیت جنین نداره

2 Likes

عه .چ جالب.
ولی من سر بارداریم شوری ترشی زیاد میخوردم ولی پسر بود همه میگن شوری ترشی برا پسره

1 Likes

منم اتفاقا شوری ترشی دوس داشتم و از شیرینی اصلا بدم میومد. تازه بقیه علایم پسر هم داشتم مثلا از بوی همسرم حالم بد میشد…
البته بعضی علایم دختر داشتم. مثلا به پهلو راست می خوابیدم، که اصلا نمیتونستم به چپ…

اره منم از بوی شوهرم ی مدت بدم میومد.ولی ب پهلو چپ فقط میخوابیدم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.