بارداری و خطرات ان

من هفته سی وهفتم هستم میگن نزدیکی نداشته باشم تاکی. من شنیدم که نزدیکی کنیم دهانه رحم بازمیشه من دوهفته پیش انجام دادم خون ریزی کمی داشتم ترسیدم دکترهم گفتن نزدیکی نداشته باش ولی شوهرم اسرارداره چه کنم

والا خانم ها گرفتار از دست این آقایون همه بچه میخواهن بچه سالم باشه وهم از نزدیکی شون نمی تونم یه مدت بخاطره بچه تحمل کنن واقعا خودمون زن ها نمی دونیم چه کار کنیم :joy::rofl::smiley::smile:

2 Likes

وقتی می بینی واسه ات ضرر داره انجام نده اگه خوب بود خود دکتر واسه ات میگفت پس یه چیزی متوجه شد که گفت نزدیکی نداشته باشه یه جوری با شوهرت حرف بزن راضی اش کن شما که چیزی نمونده بزار بسلامتی بگذره نی نی تون بغل بگیری اون موقعه جذابیت خودش داره نگه خدای نکرد بخاطره نزدیکی چیزی سر بچه بیاد اونم که شما ماه آخری دیگه مثل ما اول راه نیستی گلم

عزیزم تا زمانی که لکه بینی یا خونریزی دارید اصلا نباید نزدیکی داشته باشید
برای همسرتون توضیح بدید که خدایی نکرده این کار باعث سقط جنین میشه
از روش های دیگه برای ارضای ایشون استفاده کنید، دخول نداشته باشید

1 Likes

عزیزم وقتی خونریزی میکنی اصلا نباید نزدیکی کنی باهاش جدی صحبت کن چقدر بده مرد فقط فکر خودش و هوسش باشه نه ارامش زنش

من هفته 6 بارداریم , خداروشکر هم شوهرم هم خودم توافق کردیم به خاطر سلامت نی نی اصلا فعلا به نزدبکی فکر نکنبم
هرچند هردو دلتنگ همیم

1 Likes

عزیزم اگر مشکلی ندارید (لکه بینی، خونریزی، جفت سرراهی و سابقه سقط) می تونید نزدیکی داشته باشید هیچ خطری نداره برای جنین

1 Likes

نه خوشبختانه لکه بینی یا سابقه سقط ندارم حالا برم سونو بدم وضعیت جنین هم بسنجم , ولی بازم برای احتیاط این سه ماهه اول رو تحمل میکنیم واقعا ارزششو داره
یک دنیا ممنون خانم حکیمی

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
موفق باشید

میگم من شش هفته و دو روزمه , امروز نوبت سونو دارم برا کنترل , ممکن قلب بچه هم ببینه ?

عزیزم منم هفته سی و هفتم ولی دوسه هفته س نزدیکی که دخول داشته باشه نمیکنیم توام حتما رعایت کن این یکی دوهفته ت بگذره از روشهای دیگه کمک بگیر فک کنید نامزدین :joy::joy::joy: به شوهرتم بگو که اگه نزدیکی کنید حتما حتما زایمان زودرس داری و بدبختی های خودش، من سره زایمان اولم نمیدونستم نباید نزدیکی کنم دکتر و هیشکی هم نگفته بود تو ۳۸ هفته دقیقا ۵ دقیقه بعد از نزدیکی درد زایمان گرفتم ۱۷ ساعت درد کشیدم و بعدش سزارین شدم شوهرم هنوز که هنوزه عذاب وجدان داره میگه من کاری کردم که خاطره بد از زایمان برات بمونه الان دیگه حواسش جمعه، شمام به شوهرت توضیح بده تا بعدا دچار عذاب وجدان نشه

فکرنکنم ازماه سه میشه فهمید نمیدونم

معمولا هفته 7 یا 8 صدای قلب رو میشه شنید اما ممکنه توی این هفته هم شنیده بشه عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.