بارداری و جنسیت

سلام من 41 سالم هست و4تافرزنددارم.وویروس اچ تی ال وی وان هم دارم والان پاهام درراه رفتن مشکل داره.وحالا میخوام بپرسم من میخوام یک فرزند پسربیارم.آیا انتخاب جنسیت باآ یو آ میشه؟هزینه ش چقدرمیشه؟برام مشکلی ایجادنمیکنه باوجوداین ویروس؟آی وی اف گفتن نمیشه.

سلام ۴تادختردارین؟؟

سلام عزیزم
به نظرم اشتباه می کنین :slightly_frowning_face: چون با وجود این بیماری شما قادر نیستید به خوبی از فرزندتون نگهداری کنین یعنی سخته واقعا چون ممکنه در زایمان و شیردهی هم دچار مشکل بشین و به بچه هم سرایت کنه
عذرخواهی می کنم که جسارت کردم

1 Likes

3تا دختردارمویک پسر

1 Likes

خدا حفظ شون کنه

خداحفظشون کنه

من دخترکوچیکمو بعداینکه فهمیده بودم ناخواسته بعددوسال اوردم ولی هیچ مشکلی برام پیش نیومد.وشیرهم اصلا ندادم.ودختربزرگم ماماهستن.

1 Likes

عزیزم انتخاب جنسیت در آی یو آی صد در صد نیست و فقط 40 درصد احتمال داره همون جنسیت بشه

خداروشکر
انشالا که باز هم بدون مشکل باردار بشین

مگه توازمایشگاه اسپرم پپسرودختررو ازهم جدانمیکنن

توی آی وی اف دقیق این کارو انجام میدن اما توی آی یو آی با این دقت انجام نمیشه و فرق میکنه و فقط احتمالش بیشتر میشه

حالا به نظرشماچطوری جنسیتم همون میخوام بشه

ازدخترتون بپرسین اون ماماهستش بهترمیتونه راهنماییت کنه عزیزم،درکل بایدبریدپیش متخصص وبااون مشورت کنید

1 Likes

ازدخترم خجالت میکشم.پیش دکتررفتم آ یو آ روبهم گفت

خب لابدتغذیه مناسب هم بهتون میده وازطریق سونوبهتون میگه چه روزی روزه تخمک گذاریتونه واقدام کنید،آخه خیلیاازطریق تغذیه واقدام روزتخمک گذاری هم صاحب پسرشدن

پسر که دارین مریم جان

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.