بارداری و بی بی چک

سلام مامانا من فقط روز 13 تا 17 سیکلم که حساب کرده بودم روزهای تخمک گذاریمه رابطه بدون حفاظت داشتم اما روز 22 و23سیکل علائم تخمک گذاری داشتم.که متاسفانه اون موقع رابطه نداشتم.الان روز 30سیکلمه و پریود نشدم و صب بی بی چکم منفی شد.احتمال داره باردار شده باشم.

سلام عزیزم
بی بی چک خیلی دقیق نیست شما باید آزمایش خون بدید تا مطمئن بشید باردارید یا نه
همیشه احتمال بارداری هست عزیزم

من سیکلام 28روزه بوده الان روز 30ام هستم به نطز شما یعنی الان 2روز عقب انداختم؟؟؟اینو سر در نمیارم

بله دو روز عقب انداختید، پس می تونید آزمایش بدید

به نظر شما چون تخمک گذاریم حدود 7 روز پیش بوده برا جواب گرفتن با بی بی چک زود نیس؟؟؟؟

بی بی چک اصلا دقیق نیست شما باید آزمایش خون بدید حتما

حتما همین کارو میکنم

1 Likes

جواب آزمایش تون رو گرفتین به هم خبر بدین لطفا

باشه چشم

1 Likes

سلام. من از زمانیکه اقدام هستم پریودیم بهم ریخته قبلا 28روزه بودم حالا 33 روز. با احتساب 33 روز، 5 روز عقب افتاده .بی بی منفی نشون میده. اگه بخوام برم آزمایش زود نیست؟آزمایش hcgکفایت میکنه؟
گاهی تخمدان سمت چپم درد خفیف میگیره و ول میکنه. سینه هام دردناک شدن.

@hakimi

1 Likes

سلام عزیزم
از روی علائم نمیشه گفت باردارید یا نه اما الان بهترین زمان برای انجام آزمایش خون هست
انشالا که مثبت باشه

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.