بارداری و بی بی چک

سلام من ۳۱ مرداد آخرین پریودیم بوده از شب ۱۴ پریودی نزدیکی داشتم یک شب در میان ناگفته نماند داروهای گیاهی بارداری استفاده کردم الان یه هفته ای هست زیر دلم تیر میکشه حالت پریودی کی میتونم بی بی چک استفاده کنم و میشه بگید احتمال بارداری دارم یا نه؟ مرسی

1 Likes

یک هفته بعد از تاخیر

باتوجه به علائمی دارم میشه باردار باشم چون قرص تیروکسین استفاده میکنم برا تیروییدم عجله دارم که دوز دارومو تغییر بدم

علائم پريودي و بارداری شبیه همه،منم شرایط شمارو دارم میتونی دو سه روز بعد تاخیر بري آز بتا بدي

1 Likes

مرسی از لطفتون

1 Likes

سلام عزیزم
استرس نداشته باشید فعلا صبر کنید تا موعد قاعدگی تون اگر پریود نشدین دو سه روز بعد برید آزمایش بدید چون بی بی چک قابل اعتماد نیست و خطا داره

1 Likes

سلام من امروز دو روزه از پریودیم گذشته خبری نیست میترسم تست بدم به نظرتون خبریه ؟:unamused::relaxed:

میتونی آزمایش خون بدی عزیزم البته بستگی به زمان لقاح هم داره .ولی خون به احتمال زیاد نشون میده .من با یه روز تاخیر آزمایش دادم مثبت شد با بتای بالا هم

1 Likes

بله گلم من همون روزموعدم بی بی چک استفاده کردم مثبت شد

1 Likes

بتات چقدبودمارال؟

۶ هزار بود عزیزم .مال تو چفد بود

مال من هزاربود،چرااینقدزیاده؟دوقلوبارداری :heart_eyes:

مامابرام سونوبرایازده هفتگی نوشت،فکرکردم زودترمیشه صداقلب بچه روشنیددوسداشتم صداقلبشوبشنوم

نه اتفاقا سونو هم رفتم دکتر گفت یک قلو .تو هفته ششم رفتم صدا قلبشم شنیدم :blush:

خوشبحالت،پس چرابه من نگفت بروسونو؟؟

برا منم دکتر واسه ۱۲ هفتگی دوباره نوشت همون سونو ان تی و آزمایش ان تی

ضربان قلبش چقدبود؟یعنی زیادیاکم بودن ربطی به دختروپسربودن جنین داره؟

نمیدونم .معمولا هر وقتی بری دکتر .دکتر واسه دو هفته بعد سونو مینویسه

نه نداره عزیزم ولی تند میزد پشت سر هم خیلی جالب بود یه حس خوبی به آدم میده

1 Likes

آی قربونش،ضبطش میکردی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.