بارداری و استرس من

سلام من بتام اولین بار سیصدو خوردی بود بعد ۴۸ساعت ۷۰تا رفت بالا حدود ۵هفتم هست
میشع کمکم کنید میگن باید حداقل یکو نیم برابر میشد یعنی بچم میمونه؟

هر ۷۲ساعت باید دو برابر بشه

الان اینحوری طبیعی هست ؟دکتر خیلی منو ترسوند ک خارج رحم باشه سونو واژینال نوشت

1 Likes

برو سونو انجام بده تا خیالت راحت بشه

سونو واژینال ؟سونو شکمی مشخص نمیکنه ؟

2 Likes

افزایشش کم بوده، 48ساعت دیگه دوباره تو همون ازمایشگاه تکرار کن تیتر بتا رو،انشاالله که افزایشش دو برابر بشه،
احتمال حاملگی خارج رحمی هست، سونوی واژینال انجام بده چون شکمی ممکنه چیزی دیده نشه
لکه بینی نداری؟

واژینال دقیق تره

عزیزم خودتو بابت خارج رحمی نترسون،انشاا… ک روند بهتر بشه اگه نشد ممکنه سقط بشه ،برا منم اینجوری بود ۲بار سونو دادم هی دکتر منو میترسوند ولی خارج رحمی نبود

چرا اینقدر به خودتون استرس میدین من ازمایش دادم ولی فقط گفت مثبت هس حتی نپرسیدم عدد بتام چند هس رفتم سونو گفت پنج هفته هس فقط ساک بارداری معلوم هس رفتم پیش دکتر گفت شاید بارداری پوچ باشه فعلا برات ازمایش نمینویسم برو چند هفته دیگه بیا منم رفتم ۸ هفته و ۳ روز رفتم سونو فوری برام صدای قلبش گذاشت تو این مدت هم اصلا استرس نداشتم گفتم اگه قراره خدا برام نگهش داره خودش مواظبش هس

2 Likes

خدا برای انسان کافیست
عزیزم دنبال چی میگردی این امواج برات سمه.هرچی بخواد بشه میشه کسی جلوشو نمیتونه بگیره چه اون جنین بشه مرد یا زن ۸۰ ساله چه خدایی نکرده ۵ هفته.
پس بسم اله بگو خدارو صدا بزن توروخدا اینقدر دلهره نداشته باش حیف این روزها

2 Likes

عزیزم حتما سونوگرافی واژینال انجام بدین

جوابم گرفتم خدا شکر خیلی خوب بود

1 Likes

خدا تو همین شبا صدام شنید بتام بالا رفت دعا کنید بچم خیر و خوشی بغل کنم

2 Likes

خوب خداروهزار مرتبه شکر دیگه توکل یادت نره
به نیروی خدا شک نکن مبارکت باشه عزیزم

خداروشکر عزیزم،سونو هم بده حتما،انشاالله بارداری خوبی داشته باشی

الحمدلله،ان شاالله ازین ب بعدشم بسلامتی بگذره و ب سلامتی ودلخوشی بیاد تو بغلت ،خدا کمکت کنه ،ولی دررررکل سونو واژینال اصصصصلا خوب نیست،خییییلیا رفتن اتفاقا خوبی نیوفتاده،سعی کن هیچوقت نری

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.