بارداری مجدد در شیر دهی

بچه ها سلام
تودو خدا بیایین کمک. من تازه فهمیدم که باردارم.
هنوز سونوام نرفتم
یه دختر یکساله و تقریبا ۱ ماهه دارم.
نمیدونم چکار کنم.
شوهرم میگه نگهداریم.
توروخدا کمکم کنین.
به نظرتون نگه دارم؟؟؟؟؟:cry::cry::cry::sob::sob::sob:

نظر خودتون مهمه چون شرایط خودتون رو ميدونيد

اره عزیزم نگه اش دار
دخترم تا موقعه ب دنیا اومدن این یکی بچه ات بزرگ میشه بچه خودش روزیشو باخودش میاره
برا ماهم دعا که مام مامان بشیم

2 Likes

والا شوهرم که خیلی خوشحال شده. ولی من برای دختر اولم میگم. دلم براش میسوزه😢خودمم از سقط و عذاب وجدان بهپعدش میترسم. ولی وقتی ب دختر اولم نگاه میکنم دلم کباب میشه.
روزام شده بغض و گریه

گریه نداره عزیزم،کار خودت سخت میشه فقط ولي خوبيش اینه با هم بزرگ میشن

منم دوست دارم نگه اش دارم. از عذاب وجدان سقط میترسم. اما دخترکم چی؟
ان شاء الله که ب حاجت دلتون برسین و بزودی بیایین خبرشو بدین:heart::pray:

عزیزم باید بیشتر مراقب میبودین.
حالا که اتفاق افتاده هیچکس بهتر از خودتون نمیتونه تصمیم بگیره.تو این شرایط اول از همه برای شما سخته دوم برای دخترتون.
یه خوبیم که داره بزرگ که بشن فاصله سنیشون کمه و کار شما راحت

2 Likes

از خدا میخوام خیر باشه:heart::kissing_heart::kissing_heart:

راست میگین. ولی جلوگیری هم داشتیم نمیدونم ؟؟
برام دعا کنین.
ممنونم که نظر دادین:heart::heart:

خواهش میکنم
انشاالله هر چی که خیر و صلاحتون هست اتفاق بیفته

:heart::heart::kissing_smiling_eyes:فدات گلم

نترسین واسه دخترتون هیچی نمیشه تازه بچه هم هست زیاد نمیفهمه تعادل رو رعایت کنین خیلی هم دوسش میداره .
البته یکم نگهداریشون سخت میشه ولی خب شما مادر هردوتاش هستسن اگه دلت واسه اولی میسوزه باید واسه این یکی هم بسوزه .خواهر زاده های منم اینجورین ۱ سال تفاوت سنی دارن نفهمیدیم کی بزرگ شدن

من و برادرم یکسال و چهار ماه با هم فاصله داریم جونمون برای هم در میره.
تا به دنیا اومدن دومی اولی یکسال و ده ماهش میشه دو ماه جلوتر از شیر و پوشک بگیرش دختر هم هست (دختر زبله).
شیرخشک بده مکمل بده غذا هم میخوره الان جور دیگه بهش رسیدگی کن با گریه هم به خودت هم به دخترت و هم به جنین آسیب میزنی.

ممنون خانوم گلی. خدا حفظشون کنه:heart::heart::heart:

1 Likes

ممنون دوست خوبم. چون از خانوادم دورم برام سخته. البته سر اولی هم از ماه هفتم رفتم پیش خانوادم.
برام دعا کن که بتونم کارایی که گفتی انجام بدم
شیر خشک و شیشه که اصلا نمیخوره😉
بلا میفهمه.
بازم ممنون:heart::heart:

1 Likes

اول مبارکتون باشه و خیر باشه اگه شرایطشو داری نگه دارید ما شالله دخترتون یک سال رد کرده تا به دنیا اومدن دومی نه ماه دیگه بزرگتر هم شده
البته میدونم خیلی سخته خیلی اوایلش
ان شالله بسپارید به خدا که هر چی خیر براتون پیش بیاد

مادرای خوده ماها چند تا بچه کوچیکو با هم نگه میداشتن اون بنده خداها چیکار میکردن؟
اولش شیر خشکو با قاشق بده بعدم غذا و مکمل بیشتر بده بهش یواش یواش از شیر خودت بگیر.
حواسشو پرت کن با چراغای رنگی یا عروسک یا هر چیزی دوست داره بعد بهش شیرخشک و غذا بده.
خیره ایشالا.

ممنون از متن و دعای قشنگت گلم. ان شاء الله:heart::heart::pray:

1 Likes

قربونت الهام جون. ممنون از راهنماییت. باشه امتحان میکنم:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

اره عزیزم
نگهش دار

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.