بارداری فرزند دوم

برا دومین فرزندم باردارم امروز جنسیت مشخص شده خیلی دلم گرفته
کسی هست راهنماییم کنه

2 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
بفرمایید در خدمتیم

ممنونم که زود جواب دادین

1 Likes

ببخشید من تازه اومدم خوب بلد نیستم کم کم دارم میفهمم چطوریه
بچه اولم دختره این بارداریم ویارم کلا متفاوت از قبله تو نت هم خوندم این مدل ویار بچه پسره خیلی وقت پیش هم خواب دیدم یه پسر دارم و حتی اسمشم صدا کردم. کلی با خدا راز و نیاز کردم نذر کردم و میخاستم اسمش همون که تو خواب دیدم بزارم امرور رفتم سونو گفت دختره

خیلی بهم ریختم اشکم بند نمیاد
نمیدونم خدا که اینقدر مهربونه چرا نا امیدم کرد

1 Likes

اینجور داری ناشکری میکنی همه اینایی که تو مامی گپ هستن آرزوی باردار شدن دارن الان خدا که بهت یه نی نی دختر داده ناشکری میکنی مگه چه فرقی میکنه جنسیت بچه چی باش خدا خودش حتما یه چیزی میدونه وهمیشه هوای بنده هاشو داره ازش ناامید نشو قهرررش میگیره

1 Likes

عزیزم‌میدونی ماهایی که تو اقدامیم چقد حسرت همون دختر رو میخوریم ناشکری نکن

عزیزم شما باید اشک خوشحالی بریزی که خدا دوباره لایق این دونستت که یه بار دیگه طعم شیرین مادرشدن بچشی و از همه مهمتر بچه ات سالمه این فرهنگ اشتباه ماه هست که تفاوت میذاریم بین دختر و پسر شاید خدا بخواد اینجوری امتحانت بکنه دور از جون راضی بودی جنسیت پسر بود ولی یه مشکلی داشت هرگز از درگاه خدا ناشکری نکن گلم خیلیا هستن چشم انتظار یه گوشه چشم خدا هستن که بهشون نظر بشه واسه مادر شدن ولی هنوز منتظر هستن پس همیشه سلامتی اولادتو که میبینی بگو الهی شکر

گریه کردی من دارم روشماری میکنم خدا بهم دختر بده ولی اگه پسرم بده ناراحت میشم ولی هیچ وقت ناشکری نمیکنم خدا هرچی بده خیر و صلاحه منه

همه حرفاتون درسته .فرقی بین دختر و پسر نیس اما خاسته دلمون چی میشه هر کدومش یه طعمی داره هم اینکه کلا با بچه اولم فرق میکنه این 5 ماه همش فکرم پیش پسر و دنبال لباس بودم اما حالا شوکه شدم خودمم تک فرزندم خیلی دلم میخاست هم دختر داشته باشم هم پسر

از خدا میخام برا اونایی که بچه ندارن اولاد سالم و صالح بده

1 Likes

انشاالله بعدی پسره :slight_smile:
این طبیعیه پدر و مادر دلشون مثلا دختر بخواد یا پسر.
اما ناشکری نکنین.و مطمئن باشین خدا بهترینو براتون در نظر گرفته.

مگه میخام چند تا بچه بیارم ؟

3 تا :laughing::stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

نه دیگه همین دو تا بسه
بعدشم اگه بازم آرزو به دل موندم چی

رژیم غذایی گرفته بودین؟؟

نه اینکه دکتر رفته باشم اما از نت خونده بودم و رعایت میکردم
بیشتر مدل متفاوت ویارمه که فکر میکردم پسره بعدشم سو تفاهم نشه که من دختر دوست ندارم اما دلم میخاست اینم پسر باشه تا طعم هر دو رو بچشم و چشمم دنبال بچه نباشه
اما حالا یه لباس پسرونه میبینم بغض میکنم

1 Likes

درکت میکنم عزیزم.
منم از قبل بارداری دوست داشتم بچم پسر باشه و منم تا حدودی رعایت میکردم رژیمو
پارسال سال پسر بود

1 Likes

ناشکری نکن مگه دخترچشه خواست خداهرچی بشه همونه ماهایی ک توحسرت بچه ایم ازخداباتموم وجودهرماه میخوایم باردارباشیم اون وقت توسردخترپسرشدنش ناراحتی واشک میریزی

1 Likes

عزیزم من حستو میفهمم وقتی همسرپسردوست داره سخته که نتونی اونی که میخاد باشی وبیاری ولی خو چی میشه کرد ایشالا صحیح وسلامت باشه مطمئنم ازموقع اقدام تافهمیدن جنسیت استرس زیادی گذروندی اماوقتی بهدنیا بیادمهرش به دل همه میفته میگن اگه زن حامله خاب پسرببینه بچه توشکمش دختره واگه دخترتوخواب ببینه برعکسه وپسربارداره منم مثل شماازقبل حاملگی تا ماه 3همش خواب میدیدم بازم دختردارشدم چقدم نازبودهمسرم دوسش داشت امامن توشک بودم وحسی بهش نداشتم

ایشالا اینباراسترسو جنسیتوبزاری کنار ایشالا اینبارجواب بگیری

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.