بارداری سریع

سلام خواهرا میشه اطلاعاتتون رو دراختیارم بزارین قصد باردارشدن رو دارم روشی سراغ ندارین ک چکار کنم زود باردارشم ۴ماهه تواقدامم

سلام عزیزم
شما باید به پزشک مراجعه کنید و آزمایش های پیش از بارداری رو انجام بدین
دندان پزشکی هم برید حتما
از غذاهای سالم استفاده کنید
ورزش منظم داشته باشید
اسید فولیک مصرف کنید
استرس نداشته باشید
اگر تنبلی تخمدان دارید باید از دارو استفاده کنید زیر نظر پزشک
اگر اضافه وزن دارید حتما باید وزن تون رو کاهش بدید
اگر سن تون زیر 35 سال هست تا یک سال فرصت دارید تا باردار بشید اگر نشد باید از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید
احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده نگران نباشید و در بازه تخمک گذاری یک شب درمیون رابطه داشته باشید

گلم این کارارو کردم دوهفته پیش رفتم دکتر گفت خداروشکر مشکلی نداری فقط ویتامین d پایینه قرص بهم داد از پریودیم پرسید ک دوروز اول پریودیم لکه میبینم بعدش خونریزیم شروع میشه ک قرص مدروکسی پروژسترون داد گف از۱۵ پریودی ب مدت ۱۰روز دوتا بخورم امروز روز دوم پریودیمه…این قرص میگن مال پریود شدن من ک تو اقدامم
داروی گیاهی چی بخورم سریع باردارشم؟

عزیزم در شرایط مطلوب یعنی با داشتن تخمک گذاری منظم و اسپرم های سالم احتمال بارداری 25 درصده یعنی کاری نمیشه کرد که سریع باردار بشید با دارو فقط میشه کاری کرد که اسپرم ها و تخمک های خوبی داشته باشید
اگر استرس نداشته باشید زود بارداری رخ میده، این استرس همیشه کارو خراب میکنه
شما اصلا نباید منتظر بارداری باشید

اره راست میگین هرکااارهم میکنم این استرس و انتظار از بین نمیره نمیدونم چکارکنم دعاکنین برام ممنونتونم:tulip::tulip: خیییلیم ممنونم از راهنماییتون لطف کردین

1 Likes

ورزش کنید
خودتون رو سرگرم کنید تا بهش فکر نکنید
مطالعه کنید
آرامش داشته باشید
به این فکر کنید که فرزندتون به یک مادر صبور و آرام نیاز داره، پس از الان برای صبوری و آرامش تون تلاش کنید
انشالا به زودی نتیجه بگیرید :rose:

1 Likes

عرق بهارنارنج بخور
ارامش بهت میده استرس ازبین میره ریلکس ریلکس میشی

دارو باید تجویز پزشک باشه؟ گیاهی چه دارویی؟

بله بهتره زیر نظر پزشک باشه
داروهای مختلفی هست باید پزشک تشخیص بده که چه دارویی مناسب شماست

1 Likes

ممنونم عزیز

مرسی گلم چشم خیلی لطف کردی

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

سلام منم در حال اقدام هستم و بدنم هم مشکلی نداره
فقط میخاستم بپرسم من ورزش پلاتس رو انجام میدم تقریبا هفت ماه هستش یه ماه که اقدام کزدم برای بارداری باشگاه نرفتم …پلاتس موردی نداره که ادامه بدم ؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم
ورزش کردن توی اقدام مشکلی نداره اما نباید زیاد سنگین باشه و به بدن فشار بیاد
بله می تونید پیلاتس رو انجام بدید و در بارداری هم می تونید ادامه بدید

2 Likes

پزشک به منم هم گفت ورزش کردن توی اقدام مشکلی نداره،

1 Likes

ممنون…
یه سوال دیگه هم داشتم من اولین ماه هست که اقدام کردم ونمیدونم فعلا باردارم یا نه سه روز به پریودم مونده میخاستمبدونم ازامبشی هست بدونم باردارم یا نه یا بتا الان جواب میده؟!

معمولا میگن صبر کنید تا موعدتون بگذره بعد آزمایش بدید چون ممکنه مقدار بتا در خون خیلی افزایش پیدا نکرده باشه و مجبور بشید دوباره آزمایش بدید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.