بارداری سخت

من شش ماهه ک اقدام به بارداری کردم ولی فعلا نتیجه ای نداشته درحالیکه هم خودم و هم همسرم سالمیم نمیدونم باید چیکار کنم احساس میکنم بعد از رابطه اصلا منی وارد بدنم نمیشه درحالیکه همه رو رعایت میکنم :pensive:

سلام عزیزم شما چند سال تونه؟
اگر همه آزمایش های پیش از بارداری رو دادید و مشکلی ندارید نگران نباشید تا یک سال برای باردار شدن به صورت طبیعی فرصت دارید. شانس بارداری در هر ماه فقط 25 درصده.

سلام من23 سالمه و 3 ساله ک ازدواج کردم

خب پس هنوز خیلی فرصت دارید. نگران نباشید انشالا به زودی مادر میشید.

ممنونم
بنظر شما ممکنه از پوزیشنی ک استفاده میشه باشه ک من باردار نمیشم
اخه احساس میکنم اصلا منی وارد بدنم نمیشه :frowning:

کارشناسان پوزیشن داگ استایل رو پیشنهاد میدن. ولی شما هر طور که راحت تر هستید می تونید نزدیکی داشته باشید. بیشتر از پوزیشن، زمان نزدیکی مهمه که باید موقع تخمک گذاری باشه. اگر قاعدگی تون منظمه خیلی راحت می تونید روز تخمک گذاری تون رو تشخیص بدید.

بله منظمه و من دقیقا در زمان تخمک گذاری اقدام میکنم
خیلی ممنونم مامی یار عزیز❤
ان شالله به زودی خبر بارداریم رو بهتون بدن :heart::heart_eyes:

انشالا به امید خدا ما منتظریم :blush::rose::rose:

ان شالله و سپاسی دوباره

عزیزم شما یه طوری تیتر زده بودین بارداری سخت من با ترس و لرز پیج و باز کردم… :))
همونطور که خانم حکیمی عزیز گفتن تا یکسال باردار نشدن عادیه…تازه بعد اون باید شروع کنی به درمان یا آزمایش…درضمن سنی هم نداری… بهت قول میدم قبل یکسال میای همینجا و خبر بارداریتو میزاری…:heart_eyes:
فقط استرس نداشته باش و هنگام رابطه پوزیشن تاثیر داره اما لذت بردن از رابطه خیلی تاثیرش بیشتره…
موفق باشی مامان آینده :heart_eyes:

نباید استرس داشته باشین خیلی تاثیر بدی داره.تا ی سال اگر نشه اشکال نداره و طبیعیه ولی بعد ی سال باید درمان بشه.دو سه روز بعد از پریودت شروع کن و یک روز در میون.هم شوهرتو هم خودتو تقویت کن با معجون عرق کاسنی به و چیزای گرم.کمر و رحمتو با حوله. گرم کن.من ۲ ماه بچه دار نشدم و ماه سوم ی معجون توپ خوردم.هم خودم هم همسرم.خیلی تاثیر داشت.اصلا نگران نباش هیچکس با بار اول حامله نمیشه.هر ماه فقط ۲۰ درصد شانس حاملگی هست.

عزیزم برای این که بتونید از ایموجی استفاده کنید باید یه فاصله بین کلمه ای که نوشتید با ایموجی باشه تا نمایش داده بشه. اگر بچسبه به کلمه به صورت نوشته میاد. :blush:

1 Likes

سپاس گذارم :blush:

خواهش می کنم عزیزم

1 Likes

کپسول wellman کانسپشنش بعلاوه زینک و ویتامین ای بده شوهرت بخوره معجزه می کنه دو هفته تا یک ماه قبل از تخمک گزاریت

ممنونم از راهنماییتون واقعا

هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتم واقعا کلافه و نگرانم :pensive:

سلام دوستای گلم من دیروز موقع پریودم بود ولی نشدم و به شدت تخمدان چپم درد میکنه و معده درد و حالت تهوع شدید دارم میتونه علامت بارداری باشه؟؟؟

1 Likes

سلام عزیزم
هم میتونه علائم بارداری باشه هم در راه بودن قاعدگی
یک هفته دیگه از بی بی چک استفاده کنید
البته الان می تونید آزمایش بتا بدید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.