بارداری دوم بعد از 35 سالگی

سلامت باشی خدا بخاد میده ب ادم دیگه🤣

1 Likes

صد درصد خانمی
همه چی دست خودشه
به هر کی بخواد هر زمان که صلاح بدونه میده
:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

یکی از دوستام تو 37 سالگی باردارشد دکتر بخاطر سنش تموم ازمایشا اینو فرستاد امنیوسنتزم انجام داد
اصلا توبارداریش هیچ‌مشکلی نداشت پسرش صحیح وسلامت دنیا اومد الان ۱.۵ سالشه
یادمه توبیمارستان یه خانومه باهام هم اتاقی بود تو چهل و دو سالگی چهارمین بچشو دنیا اورده بود سه تا دختر یدونه پسر :smile:میگفت توفکر پنجمیم پسر میخوام !!! البته اون طبیعی زایمان کرده بود
سعی کن طبیعی زایمان کنی من سزارینی بودم البته اورژانسی بودم الان سر این بارداری دومم چهارستون بدنم داره میلرزه بلایی سرم بیاد به هرحال بدن خیلی ضعیف میشه

1 Likes

منم پسرمو ۳۶ سالگی به دنیا آوردم بچه اولمم هست مشکلی هم نداره خداروشکر

3 Likes

ای جان خدا حفظشون کنه
شما الان با نی نی که الان فکر کنم دو‌سالشه چقدر اختلاف سنی دارید ؟

1 Likes

آره من تو فکر طبیعی ام. دو تا خواهرام همزمان سزارین شدند یکیشون خیلی اذیته هنوز. یکیش بخاطر کوچیک بودن لگنش گفتن مجبوره سزارین کنه، اون باز زودتر خوب شد لاغر بود. اون یکی که یدفعه فهمیدن پیرجفتی داره و بچه ش فقط بیست دقیقه وقت داره باید سزارین شه. این دومی یعنی هنوز که دخترش سه ماهشه میناله طفلک از کمردرد و همه چی. با اینکه ده سال از من جوونتره… برا همین میترسم از سزارین و به فکر طبیعی ام.

شکر. نمونه های عینی به آدم دل میدن. من بعد ازین نمونه ها که بچه ها اینجا میگن واقعا دیگه اعتماد بنفسم بالا رفته.

1 Likes

ستیا جون یعنی گرید جفتش بالا رفته بود؟ هفته چند اینجوری شد؟
ببین من بیحسی بودم عملم خوب بود خداروشکر هیچی نفهمیدم اما چهار پنج ماه بعد عمل کمردرد بدی گرفتم جوری که شبا خواب نداشتم همینجوری شانسی واسه روحیم یوگا رو شروع کردم در کنارش با تردمیل ودوچرخه ام توخونه کار میکردم یکم انعطاف قبل بارداریمو بدست اوردم تمرینای سخت یوگارو انجام میدادم مخصوصا تمرینای کمرشو میدیدم همه هم باشگاییام تعریف میکنن باورم نمیشد انقد روم تاثیر داشته باشه بعد یکماه کلا کمردردم ناپدید شد
به خواهرت بگو حتما یوگا کار کنه

1 Likes

فک کنم هفته 38 بود. احساس کرد حالش خوب نیس، دو روز میشد شکمش کمی جمع شده بود. مطمئن نبود مهم باشه احتیاطی رفت معاینه کنه. بش گفتن پیرجفتی، همین کلمه، نمی دونم گرید بالا رفتن همونه یا نه. گفتن بیست دقیقه وقت داری وگرنه بچه ت میمیره. باورش نشد رفت یه جای دیگه، اونجام همین حرفو زدن با این تفاوت که دیگه فقط 5 دقیقه وقت داشت، سریع سزارین شد.
چه خوب که متوجه نشدی. هر دو خواهرام کامل از اول تا آخر حس کردن، درد نداشتن اما حس می کردن. اولی از ترس داشت سنکوب میکرد، دومی نفس کشیدن براش سخت شده بود… هر دو میگن مرگو تجربه کردیم…
شکر که خوب شد کمردردت. به خواهرم میگم حتما. مرسی عزیزم.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.