بارداری دوم بعد از 35 سالگی

سلام خانوما
گفته میشه که بعد از 35 سالگی احتمال بارداری خیلی کم میشه و اگه باردار بشه هم خطرناکه.
من الان 9 هفته باردارم 35 ساله.
از الان این نگرانی رو دارم که اولا این بخیر بگذره، دوما آیا اولین و آخرین بچه م خواهد بود؟

می خوام لطف کنید اگه عملا تو اطرافیانتون دیدید باهام درمیون بگذرارید. بحث های علمی ش که واقعا آدم رو میترسونه.

عزیزم من عمه ام۳۷ساله اشه وبارداره،خداشاهده الان۷ماهشه،ومیگه فقط یکباررفتم سونو،هیچ مشکلی هم براش پیش نیومدمسافرت طولانی مدت هم باماشین رفته،بستگی به بدن داره که ضعیف باشه یانه،به خودت خیلی برس وغذاهای مقوی بخور،خیلی استراحت کن،وسعی کن برابچه دومی زوداقدام کنی چون توشرایطش،وداری اگه نداشتی که الان باردارنمیشدی

1 Likes

من مادرم43داشت خواهرم به دنيا اومد هم خوشگله خداروشکر هم سالم،الان ارشد ميخونه،احتمال ریسک بالا ميره دیگه نگران نباش،انشاالله بارداری رو به سلامت بگذرونی

2 Likes

بچه اولشه؟

ممنون عزیزم. خیلی امید میده به آدم. بچه اولشون هم نبود.

آره باباپنجمي بود :joy:من خودم39سالمه در تلاش برا اولي:joy:توکل به خدا کن عزیزم

:kissing_heart: انشالله خبر خوب از خودت بشنویم.

1 Likes

نه سومی

1 Likes

ستیا جان انشاءالله بسلامتی بدنیا میاد نگران نباش
زندایی منم بچه آخرشو۴۲ سالگی بدنیاآورد.ازهمشون باهوش تره😃الان دنبال دکتراشه

2 Likes

فکر کنم هر چي رحم گرم تره بچه بهتر از آب در میاد :grin:

1 Likes

یعنی چی گرم تره؟

یعنی چند تا زاییدن رحم آماده است

آهان از اون لحاظ:smile::smile::smile:

1 Likes

ممنونم خانمی :yum:

عزیزم مادر شوهر من ۴۷ سالش بود باردار شد سونو گرافی و غربالگری و هیچی هم نرفت الان بچش ۷ سالشه صحیح و سالم داره درس میخونه

1 Likes

ماشالله. خدا حفظش کنه.

عزیزم زایمان فقط به توان جسمی ی زن برمیگرده نه سنش. زندایی من چهل سالگی بچه دومش باردار شد و ی بارداری و زایمان راحت داشت چون هم لاغر بود و هم به خودش حسابی میرسید. و کسی رو هم میشناسم زیر سی سال سن داشته و بدترین دوران زندگیش باردتری و زایمانش بوده چون چاق بوده و هزار بیماری داشته و تودوران بارداری ام دیابت بارداری گرفت . شما به توان جسمی خودت نگاه کن و استرسم نداشته باش

2 Likes

:relieved: شکر. از جواب ها فهمیدم که نباید خیلی هم ترسید.

2 Likes

عزیزم نگران نباش همه چی دست خداست مامان منم تو ۴۳سالگی همین دوسال پیش پنجمین بچشو دنیا اورد خداراشکر مشکلی هم نداشت

2 Likes

خدا رو شکر. ماشالله. خدا حفظ کنه مادر و بچه رو.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.