بارداری دوم با وجود فرزند بزرگتر

سلام بچه ها ، کسی هست اینجا تجربه ی بارداری دوم داشته باشه با وجود پسر 8 ساله ؟ من خیلی دودل هستم که ایا باز باردار بشم یا نه ؟ پسرم روحیه ش خیلی حساسه ، میگه من دوست دارم تنها باشم

سلام .من خودم که هنوز بچه ندارم ولی به نظرم شما باید خودت شرایطو بسنجی که ببینی آمادگی دارین واسه بچه بعدی ؟؟یا نه .بچه ۸ ساله که نمیتونه تصمیم بگیره که تنها باشه یا نه چون بچس بچه هام که کلا نسبت به خواهر برادر بعدی حسادت دارن اولش ولی بعدش به شرایط عادت میکنن و عادی میشه .نمیشه به حرف بچه ۸ ساله گوش داد که

ممنون عزیزم

بنظرم باردارشووقت مناسبیه

سلام عزیزم پسرم منم همینجوری بود،هروقت بهش میگفتیم میخوایم نی نی بیاریم دعوا میکرد،عصبی میشد میگفت نمیخوام ولی الآن که باردارم هر روز میاد دستش رو میزاره روی شکمم میگه مامان پس کی میاد بیرون مخصوصا از وقتی که شنیده پسره

1 Likes

عزیزم خداحفظش کنه،چندهفتته؟؟

پسرم من 6سالشه،فک میکنم باید با شوهرت تصمیم بگیرید ببینید میتونید بچه بیارید یا نه

زنده باشی آرزو جون 19 هفته

چه خوب ، ممنون عزیزم ، کلی روحیه گرفتم از حرفات

توکل به خدا

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم،من خودم آدمی بودم که میگفتم فقط همین یکی کافیه،ولی وقتی بزرگ میشن و همبازی ندارن خیلی بده،،،،احساس تنهایی میکنن مخصوصا وقتی توی خونه هستن،من شرایط رو سنجیدم گفتم تا مدرسه نرفته یکی دیگه بیاد بهتره،الان پشیمونم چرا زودتر نیاوردم اینجوری بهتر با هم بزرگ میشدن

1 Likes

من دو سال تو فکرش بودم اما همین ترس ها جلومو گرفتم ، اما الان که پسرم میره مدرسه تا ساعت دو ونیم تنهام تو شهر غریب هم هستم هیچ اشنایی ندارم خیای تنهایی برام مشکله

خدا کنه بتونم موفق شم به بارداری ، سنم 33 هست فرصت زیادی هم ندارم

چون حاملگی اولم کمی اذیت شدم بخاطر لکه بینی و استرس تمام خانواده م با حاملگی مجددم مخالفن غیر از همسرم

به نظر من اگه شوهرت موافقه زودتر اقدام کن،انشاالله وقتی ب دنیا بیاد هم خودتون سرگرم میشی ،هم یه همزبون میشه برای پسرت

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

منم سر پسرم یه روز آروم و قرار نداشتم،ولی گذشت،از ترس همین هم بود بیشتر تفره میرفتم از بارداری دوباره،اما بارداری دوم راحت بوده تا الآن
فکرش رو نکن انشاالله که زود میگذره برات،مگه الان متوجه شدی چجوری ماشاا… پسرت شده 8سالش،سخته ولی میگذره

مادرشدن به سختیاشه :heart_eyes:

قبل از این حاملگی شما دکتر رفتی ؟ اهن و اسید فولیک استفاده کردی ؟

من چون مشکل تنبلی تخمدان داشتم سر هردوتا بچهام تحت نظر و درمان دکتر بودم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.