بارداری در ۳۰ سالگی

سلام عزیزان دل میخواستم‌بپرسم‌ازتون کسی بوده اینجا که با ۳۰ سالگی‌‌باردار شده باشه؟؟؟

من ۲۷ سالمه باردارم
۳ سال دیگه میشه ۳۰ سالم :blush::blush::blush::blush:

1 Likes

مرسی عاطی جون برای پاسخت مبارک باشه عزیزم:kissing_heart::kissing_heart:
ولی منظورم‌کسانی هستن‌که تازه از ۳۰ سالگی به بعد اقدام کردن

اره من ۳۶ داره تموم میشه
سوالتون چیه
البته چهار سال تو اقدام بودم

قربونت سهیلا جان، حالا مگه حاملگی تو ۳۰ سالگی چشه؟ سن مناسبیه به نظرم

2 Likes

احساس میکردم باید دیر باشه‌… ولی الان هم شرایطشو‌ ندارم که زودتر بیارم برای همین‌ نگران بودم

الان بارداری یا میخای اقدام کنی دودلی؟؟

1 Likes

نه الان باردار نیستم میخواستم‌ تازه یساله دیگه با ۳۰ سالگیم‌اقدام‌کنم

برای اینکه خیالت راحت باشه برید پیش دکتر چکاپ کامل بشید که خیالتون راحت باشه بعد اقدام کنید بکی دو‌سال یا هر وقت خواستی

1 Likes

اره دوستمون درست میگه به نظرم چکاپ بده و کم کم اقدام کن که تا ۳۰ سالگیت حامله باشی ممکنه چن ماه طول بکشه تا باردار شی

2 Likes

نازبانو جون دکتر‌بودم‌ مشکلی نداشتم تیروییدم‌ عالی بود هورمونام بد نبود … ولی چون علائم‌ تنبلی تخمدان دارم‌میترسم دیر بشم‌ و تازه ۳۰ سالگی‌اقدام‌کردن دیر باشه

1 Likes

درست میگین عاطی جون باید اروم اروم شروع‌کنم

خوب تنبلی تخمدان داری دارو مصرف نمیکنی

1 Likes

اره مخصوصا که میگی علائم تنبلی داری حتما اقدامو از همین امشب شروع کن :joy::joy::joy:

1 Likes

نه دکترم هیچی نداد گفت تا ی سال اقدام‌کن اگر جوابی نگرفتی بیا

1 Likes

چیز وحشتناکیه این تنبلی برای بارداری ؟؟؟؟:smile::smile:

اخه میگی شرایطشو هم نداری بهو‌اقدام میکنی همون اولین بار میگیره

1 Likes

مال شما حتما شدید نیست که دارو ندادهخواهر من داشت شدید بود خیلی
اقدام کرد دو سال طول کشید باردار بشه

1 Likes

من تنبلی نداشتم تا حالا ، زیاد اطلاعات ندارم ولی فک کنم از اسمش معلومه تنبله :rofl::rofl::rofl: خسته نباشم
ولی منظورم اینه که فک نکن همون ماه اول حامله میشی ممکنه چن ماه طول بکشه پس سعی کن جلوگیری نکنی
البته شایدم ماه اول شدی. من مامانم انقد تو گوشم خوند که طول میکشه تا حامله شی اقدام کن اقدام کن تا ول کردم حامله شدم همون ماه

2 Likes

نمیدونم ناز بانو جون ولی ازمایش هورمونی ازم‌گرفت گفت زیاد وضعت بدک نیست یک‌سال اقدام‌کن اگر نشدی بعد راه های دیگه رو برام‌میره جلو

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.