بارداری در هفته بیست و یک

سلام من هفته 21بارداری هستم درهفته پیش آن مالی اسکن دادم گفتم روقلب پسر یه لکه سفیده این چیه امکانش هست برطرف بشه

چه لکه ایی اسمی چیزی نگفت
خود دکتره نگفت رفع میشه یانه

چه عجب وقتی چیزی باشه برای قلب میگن اکوقلب جنین بدین واسه تو اکو قلب جنین ننوشتن .اگه ننوشتن خودت برو انجام بده واسه اینکه خیالت راحت شه نی نی ات سالم سالمه

نه فقط گفتن رو قلب بچه یه لکه سفیده مشکل نیست تو سرنوشتی بعدی رفع میشه برو پیش دکترت منم ک دکترم نیست به نظرتان برم اوکی قلب اگه خدای نکرده مشکل داشته باشه سقط میشه

1 Likes

پس اینجوری گفتن چیزی نیست
ولی اکو قلب بده خیلی خوبه منم بچم چیزیش نیست توانومالی برا قلبش ولی دکترم گفت برو بده که کاملا خیالت راحت باشه نی نی ات سالمه سالمه
توام بده که خیالت جمع باشه واسترست بره وهیچ وقتم اسم سقط نیاره نی نی میشنوه نالاحت میشه :rofl:

نوشته EIF=1,7دربطن چپ رویت شد

1 Likes

اگه بری پیش دکترم اکو قلب جنین مینویسه واست
اگه دکترت الان نیست خودت برو بگیر انشالله چیزی نیست

اکو قلب بچه تو هفته چندم باید بری؟؟؟ .آخه من خودم مشکل قلبی دارم دکترم واسه بچه م گفته برم اکو

بهترین وقت هفته ی ۱۸ هستش

مرسی عزیزم

1 Likes

خواهش گلم

اون کانون اکوژن قلبی باید باشه من چن هفته پیش که سونوی انومالی سه بعدی دادم معلوم شد
استرس گرفتم گفتم اکوی قلبم باید انجام بدم که دکتر بعد اکو گفت این کانون اکوژنی هست بیخودی فقط پول دادم فایده نداشت همون چیزا رو بهم گفت
میگن تا هفته های اخر جذب میشه
اگه جواب ازمایش وسونوی غربالگری خوب باشه جای نگرانی نیس
ان تی پسرم ۱.۷ بود بازم استرس دارم
خدا کنه تا چن هفته بعد جذب بشه خیالمون راحت شه…

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.