بارداری در شیردهی...

اصلا این کارو نکن خداروشکر بچت بزرگه پشت سرهم ۳یا ۴سال سختی میکشی بعدش بزرگ میشن راحت میشی من اگه عقل میداشتم میزاشتم بعد دوسال یکی دیگه بیاد الان پسرم ۶سالشه ۸ماهه اقدامم نشده .خداروشکر کن ک انقدر بهت راحت بچه داده شما توی این مامی گپ نگاه کن چقدر چشم انتظارن دعا کن واسه همه خانمای مامی گپ همشون دامنشون سبز بشه فکرای خوب بکن بزار واست این روزا زود بگذره

4 Likes

:sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:

ممنونم عزیزم:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:قسمت همه منتظرا

بله واقعا حرفاتون درسته گلم.خدا کمکم کنه.

1 Likes

وایییی تورو خدا این کارو نکن
هر سقط برابر ۴ تا زایمانه خیلی سخته
من ۲ بار سقط داشتم چنان زجری کشیدم که پیرم در اومد نکن خدا داده خودشم نگهدارشه
خیلی پشیمون میشه کلا زندگیت بهم میریزه
اتفاقا باهم بزرگ میشن ،همبازی میشن،بردرد هم میخورن نهایت سختیش ۲ ساله بعد دیگه از اب وگل درمیان خوبه

1 Likes

اره دیگه باید قبلش مواظب بودم ک نشه. خودمم از سقط میترسم.برام دعا کنین ک بتونم

2 Likes

خدا خودش توانشو در شما دیده که بهتون هدیه داده اصلا شک نکن با تمام وجود دوستش داشته باشو به خودت برسو تقویت کن خودت رو :pray::pray:

1 Likes

مبارکه عزیزم،بعد یکسال دیگه شیر غذای اصلی نیست میتونی کم کم ترکش بدی،من پسرم ۲۰ ماهشه باردار هم نیستم ولی ی هفته اس از شیر گرفتمش

1 Likes

ممنونم از روحیه ای که بهم دادی دوست خوبم:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

اره عزیزم منم باید بگیرمش از شیر

1 Likes

اره،واسه خودتم بهتره،کمتر ضعف میکنی،بزرگترهم بشه خودتم ماههای حاملگیت بالا میره برات سخت میشه

سلام عزیزم مبارکت باشه،تاوقتی جون داری بهش شیرشو بده ولی‌کمتر ولی اگه نمیتونی از شیر بگیرش ،خیلی عالیه مبارکت باشهفدات ان شاالله بسلامتی به دنیا بیاد:heart_eyes:

اره دقیقا الان بزرگ ترین مشکلم ضعف کردنمه

1 Likes

ممنونم عزیزم.چشم:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

عزیزم خداکمکت کنه

1 Likes

واه اونا تجربه دارن ک اینو میگن
این طفلی هم بچه ی خودته چ فرقی داره؟
من دخترم ۷ماهش بود بیبی چکم مثبت شد
الان خیلی خوشحالم خدا صلاحمو بهتر میدونست ک گل پسرمو بهم داد
الان دخترم ۱۹ماهشه و داداشش۳ماهه
من حتی کسیو نداشتم ک موقع زایمان از دخترم نگهداری کنه بدون همسرم کل بارداری و دوره ی نقاهت زایمان رو گذروندم
با همه ی سختیاش خیلی شیرینه

من تا یکسالگی دخترم شیرخودمو دادمش بعدش ب شیرخشک عادتش دادم
خداروشکر مشکلیم برا بارداریم و دخترم پیش نیومد

چخوب واقعا خداروشکر.حرفاتون کمک میکنه به ترس هام غلبه کنم و امیدوار شم

1 Likes

سلام عزيزم مبارك
منم دخترم ١٥ ماهش بود دوباره باردار شدم

2 Likes

دقيقا پارسال اين موقع دخترم ١٥ ماهش بود منم باردار شدم
چندماه اول سخته ولى الان بچم چهارماهش شده خوب شده
سختيش دوسه ماه اول هست كه نوزادتر
ولى بعدش خوب ميشن باهم بازى مى كنن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.