بارداری در ایران

نظرتون درباره ی این عکس چیه؟؟؟:thinking::thinking::thinking::thinking:

11 Likes

دیگه فایده نداره باید کیسه فریزر بکشیم روش:rofl::rofl:
خدا همه مریضای اسلام رو شفا بده علی الخصوص این جماعت رو

9 Likes

شکر خدا کشور ما از لحاظ تجاری فرهنگی مالی اقتصادی رونق کار و نبود خط فقر در جامعه و اینا در سدر اول جهان قرار گرفته برا همین دولت دوس داره جمعیت افزایش پیدا کنه

5 Likes

غصه ام گرفته میناجون
چه راهی رو پیشه کنیممممم:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

اره خداروشکر :crazy_face::crazy_face::crazy_face::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

حتی زن و شوهر هم کاندوم لازم دارن زن عفونت میگیره بعضی مواقع کاندوم ضروریه واسه جلوگیری از مریضی چ برسه بچه

2 Likes

مینا دخترت چند روزشه دختر تو هم دلپیچه میگیره خودشو فشار بده و سیاه بشه . مثلا باد تو روده هاش بپیچه و گریه کنه؟

2 Likes

به خدا آدم نمیدونه حقش رو تو این کشور از کی باید بگیره؟؟؟:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

بچه داری سمان؟

1 Likes

کیسه فریزر بکشیم که تو رحممون جا میمونه همون جا عفونت میکنه نفله میشیم:joy:
بادکنک بکشیم بهتر نیس?از اون کوچولو ها?:thinking::grin:

2 Likes

اره دوتا دارم
کوچیکه دو ماهشه:face_with_head_bandage:
سمان رو جالب گفتی .شوهرم بعضی وقتها اینجوری صدام میکنه:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

زنده باشن عزیزم . منم یک دختر ۲۳ روزه دارم این ۲۳ روز پیرم کرده از بس گریه میکنه

1 Likes

جزو کشورهای شاد محسوب میشیم آخه واس اینه:expressionless:

3 Likes

برای ما از اون کوچولوها کارساز نیست :crazy_face::crazy_face::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

اره شکر خدا . از دم افسرده

1 Likes

بجای این کارا هزینه های درمان نازایی رو کم کنن:smirk:

2 Likes

اسم هزینه نیار فقط

2 Likes

خدا حفظش کنه انشاله
بچه هستن دیگه من پسرم همینجوری بود
ولی خداروشکر دخترم به مامانش رفته خییییلی خانومه:upside_down_face::upside_down_face::relieved::relieved::relieved:

2 Likes

اها پز زیر پوستی:stuck_out_tongue_winking_eye:
ای بلا:wink::wink::wink:

1 Likes

جووون:joy:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.