بارداری بعد از قطع قرص ضدبارداری

سلام دوستان.
لطفا راهنمایی کنید که چند وقت بعد از قطع قرص بارداری بارداری بوجود میاد؟
من خودم قرص یاز می خوردم از شهریور قطع کردم. ماه اول اقدامم نگرفت و باردار نشدم الانماه دوم اقدامم. اگر کسی تجربه ای داره بهم بگه ممنون

سلام عزیزم
بارداری به عوامل مختلفی بستگی داره
شما اول باید آزمایش های پیش از بارداری رو انجام بدید.
تغذیه مناسب داشته باشید، ورزش منظم انجام بدید.
3 ماه قبل از بارداری قرص اسید فولیک مصرف کنید.
از همه مهم تر استرس نداشته باشید تا انشالا به زودی نتیجه بگیرید
درضمن شما تا یک سال فرصت دارید تا به صورت طبیعی باردار بشید، اگر نشد باید به پزشک مراجعه کنید تا درمان مناسب رو در پیش بگیرید.

ممنونم از پاسخگویی شما.
بله من آزمایشات قبل از بارداریم رو انجام دادم و الان حدود یک ماه و نیم هست که روزی یدونه یدو فولیک میخورم و یک روز در میان امگا سه. تغذیه هم تا جایی که شده رعایت میکنم و اصلا اهل فست فود و مخلفات اینجوری نیستم. 48 کیلو هستم.
خیلی هم دوست دارمم باردار بشم ولی تو اقدام اولم خیلی استرس داشتم و همش هر دو سه روز یکبار بی بی چک میذاشتم دو بار هم آزمایش بتا دادم ولی درنهایت پریود شدم و ضد حال خوردم. این ماه هنوز روز چهارم خونریزی پریودم هست امروز. دوست دارم زودتر اقدام دومم رو شروع کنم و نتیجه بگیرم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
دقیقا شما به خاطر استرس هست که باردار نشدید. باید آرامش داشته باشید و اصلا به باردار شدن فکر نکنید و هنگام نزدیکی فقط به لذت خودتون و همسرتون فکر کنید. یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی می تونید از بی بی چک استفاده کنید عزیزم. البته دو سه روز بعد از تاخیر هم می تونید آزمایش خون بدید

2 Likes

ممنونم از شما خانم مهربان. چشم من سعی می کنم که دیگه استرس نداشته باشم.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
نظر لطف شماست :rose:

میخواهید زودتر باردار شید از رابطه لذت ببرید و بهش فکر نکنید
مشغله فکری دیگه برای خودتون درست کنید که بهش فکر نکنید

2 Likes

سلام خانومی. منم بعد ۴_۵ ماه از پایان مصرف قرص ضد بارداری حامله شدم. واز پایان مصرف قرص ضد بارداری اسید فولیک خوردم و تموم آزمایشات و سونو هارو رفتم.
بعد پایان دوره هات ، یک شب در میون رابطه داشته باش.
استرس اصلا نداشته باش. ان شاء الله ب زودی نتیجه میگیری ، مارو تو خوشحالیت سهیم میکنی گلم😙

2 Likes

زنده باشی و بزرگواری. دقیقا دکتر هم میگه استرس نداشته باش

اسید فولیک حتما می خواد؟؟؟
پس چرا دکتر من نداد بهم
فقط یه قرص داد که همه ویتامینا توش هست
NOVALAC اسمشه

1 Likes

خودم فهمیدم :wink:
قرصی که می خورم اسید فولیک هم داره توش :muscle::joy::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

خاله منم دکتر یه قرص بهش داده همه چی توش هست و گفته دیگه نیاز نیست جدا اسید فولیک بخوری

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.